İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. OnePlus 7 ve 7 Pro su geçirmezlik özelliği artıyor!

OnePlus 7 ve 7 Pro su geçirmezlik özelliği artıyor!

OnePlus, yakında tanıtılacak olan OnePlus 7 ve 7 Pro akıllı Telefonlarının lansmanları için kampanyasını sürdürüyor. Şirket tarafından yayınlanan yeni video, yeni modellerin su dayanıklılığına dikkat çekiyor. OnePlus tarafından yayınlanan yeni videoya göz atalım.

İlgili Yazı

ÖTV Zammı Sonrası Telefon Fiyatları Nasıl Şekillenecek?

OnePlus 7 ve 7 Pro’nun su geçirmezlik özelliği artırılıyor!

OnePlus modellerine göre daha pahalı olan rakiplerinin hepsinde bulunan özelliklerden birisinin de, suya ve toza karşı dayanıklılık olduğu tartışılmaz bir gerçek. Ancak OnePlus IP sertifikası konusu ile ilgili daha gelişmiş bir dayanıklılık sunacak. Kendileri için katı bir kural olması muhtemel olmalı ki OnePlus 7 ve 7 Pro modellerinde bu vaziyeti ön planda bulunduracak.

oneplus-7-su-dayanikliligi-artiyor-1

Videoda da görüleceği gibi OnePlus açık bir biçimde IP derecelendirme sertifikası test fiyatının buna değeceğini düşünüyor.

Her iki cihazı da satın alırsanız, bilhassa su hakkında hasarlarda garanti kapsamında olmayacağından, donanım açısından bu kadar kuvvetli bir Telefonun kullanımı açısından tereddüt yaratmaması için Kullanıcı tecrübesini daha da eksiksiz hale getirmeyi amaçlıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen