İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. OnePlus 7 tasarımı sızdırıldı! Hayal kırıklığı olabilir!

OnePlus 7 tasarımı sızdırıldı! Hayal kırıklığı olabilir!

oneplus-7-tasarimi-1-bir-portal-min

Merakla beklenilen akıllı Telefonlar arasında bulunan OnePlus 7 ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. 14 Mayıs tarihinde yani 1 aydan daha kısa bir müddet sonra tanıtılacak olan Telefonun tasarımı büyük bir merak konusu.

İlgili Yazı

Samsung Galaxy S10 Plus ‘ın Tasarımı ile Ateş Ettiğini Gösteren İki Yeni Fotoğraf

OnePlus 7 tasarımı gözler önüne serildi!

Daha önce cihaza ait bazı resimler gün yüzüne çıkmıştı. Ancak, yeni sızdırılan 3D CAD resimleri cihazın dizaynını gözler önüne sererken, daha önce ortaya çıkan resimlere kıyasla dizaynda ciddi farklılıklar olması göze çarpıyor.

Daha önce sızdırılan bazı resimlerde OnePlus 7’nin açılır kameraya sahip olacağı vurgulanıyordu. Ancak, yeni paylaşılan resim ve videolarda OnePlus 6T’ye benzer bir dizayna sahip olan cihazın ekran çentiğini koruduğu görülüyor.

Daha önce üç arka kamera ile geleceği iddia edilen telefon yeni görsellerde çift arka kamera ile görülüyor. Görselleri paylaşan kaynak üç arka kameraya sahip modelin Pro sürümü olduğunu, bu cihazın ise OnePlus 7 olduğunu belirtiyor.

Bu kapsamda 14 Mayıs tarihinde OnePlus 7’ye ek olarak OnePlus 7Pro ve OnePlus 5G modellerinin tanıtılması bekleniyor. Bu nedenle OnePlus 7’yi bekleyenler tasarım konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirler.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen