İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. OnePlus 7 Tanıtılmadan Satışa Sunuldu

OnePlus 7 Tanıtılmadan Satışa Sunuldu

Giztop isimli perakende ticaret sitesi, Mayıs ayında tanıtılması beklenen OnePlus 7’yi satışa sundu. Cihazın özelliklerine şüphe ile bakılırken, dizaynını gösteren bir de resim bulunuyor.
Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, geçtiğimiz yılın ilk amiral gemisi olan OnePlus 6’yı Mayıs ayında tüketicilerin beğenisine sunmuştu. Bu nedenle bu yılın ilk amiral gemisi olacak OnePlus 7’nin de Mayıs ayı içinde tanıtılması bekleniyor. OnePlus 7 hakkında birçok söylenti bulunsa da perakendeci Giztop, OnePlus 7 hakkında en çok ayrıntı içeren sızıntıyı açığa çıkartıyor.

OnePlus -7-Tanıtılmadan-Satışa-Sunuldu-bir-portal-min

Giztop’a göre OnePlus 7, 6.5 inçlik AMOLED bir ekrana sahip olacak. Snapdragon 855’ten güç alacak olan cihazda 12GB’a kadar RAM, 256 GB’a kadar dahili depolama alanı bulunacak. Giztop listesine göre cihaz, 48MP + 20MP ve 5MP olmak suretiyle üçlü arka kamera ve 16 MP ön kameraya sahip olacak.

Giztop’un sızdırdığı özelliklerden şüphe uyandırıcı olanı ise batarya hakkında bilgiler. Listeye göre OnePlus 7, 4000 mAh bayaryaya sahip olacak ve bu batarya, 44W Dash charging desteğine sahip olacak. Fakat OnePlus’ın kullanmış olduğu hızlı şarj teknolojisinin adı WARP Charging olarak biliniyor. Bu ‘yanlışlık’ Giztop’un güvenilirliğini sarsıyor.

Tasarıma baktığımızda ise OnePlus 7’nin tamamiyle çerçevesiz bir ekrana sahip olacağını görüyoruz. Ayrıca cihazın önünde bir çentik ve ya delik bulunmuyor. Buna göre ön kamera, açılır kapanır bir mekanizmanın içine yerleştirilecek. Cihazın kızaklı bir dizayna sahip olması pek de beklenmiyor.

İşin asıl can alıcı noktasına gelecek olursak; Giztop, OnePlus 7’nin 569 dolar fiyat etiketine sahip olacağını iddia ediyor. Bu da OnePlus 7’nin Samsung, Apple, Huawei gibi markalara göre son derece makul fiyatlı bir amiral gemisi satışa sunacağını gösteriyor. Elbette ki listelenen OnePlus 7 henüz prototip aşamasında bulunuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen