İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. OnePlus 7 Pro’nun kamerası için sevindirici haber!

OnePlus 7 Pro’nun kamerası için sevindirici haber!

oneplus-7-pro-kamera-guncellemesi-yolda

Akıllı Telefon Dünyasında uzun süredir beklenilen modellerden birisi olan ve geçen hafta tanıtılan OnePlus 7 Pro başta yüksek yenileme hızına sahip ekranı ve açılır kamerası olmak suretiyle üst seviye bir donanıma ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’de bir ilke imza atarak kutu açılış videosunu sizlerle paylaştımız OnePlus 7 Pro‘nun üçlü arka kamera çektiği fotoğraflar ile beğeni kazanmayı başarıyor. Ancak, Galaxy S10 Plus ve Huawei P30 Pro gibi modeller karşısında zorlanıyor.

İlgili Yazı

OnePlus 7 kılıf seçenekleri ortaya çıktı

OnePlus 7 Pro kamera güncellemesi alacak!

OnePlus 7 Pro’yu satın alan kullanıcıların kamera kalitesinin daha iyi olmasını beklediklerine dair geri bildirimlerine şirketten cevap geldi. OnePlus yetkilisi cihazın henüz satışa sunulmadan bir güncelleme aldığını hatırlattı.

oneplus-7-ve-oneplus-7-pro-kaynak-kodlari-1-

Kamera ekibinin problemleri sürekli analiz ettiğini ve geri bildirimler ışığında kamerayı geliştirdiği belirten OnePlus yetkilisi aşağı yukarı bir hafta içerisinde kameranın iyileştirildiği yeni bir güncellemenin daha yayınlanacağını belirtti.

Bu güncellemenin bilhassa HDR efektini ve NighSpace modunu çok daha iyi hale getirdiğini belirtiyor. Aynı zamanda kamera ayarlarında da değişikliklere gidildiğini belirten OnePlus yetkili güncelleme sonrasında çekilen fotoğrafların daha iyi olacağını vurguluyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen