1. Ana Sayfa
  2. Tasarım
  3. OnePlus 7 kılıf seçenekleri ortaya çıktı

OnePlus 7 kılıf seçenekleri ortaya çıktı

Hakkında sık sık yeni dedikoduların ortaya çıktığı OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modelleri ile ilgili bu kez kılıf detayları karşımıza çıktı. OnePlus 7 kılıfalternatifleri internete sızdırıldı. Teknik özellikleri ile ilgili önemli bilgilere sahip olduğumuz telefonların kılıfları da kendini gösterdi. Çıkan kılıfların marka tarafından geliştirilen resmi kılıflar olduğunun altını çizelim.

İlgili Yazı

OnePlus 7 ve 7 Pro su geçirmezlik özelliği artıyor!

OnePlus 7 kılıf tasarımları sızdırıldı

OnePlus 7 kılıf alternatifleri arasında karbon kılıf bilhassa dikkat çekiyor. Her iki Telefon için de karbon kılıf alternatifi mevcut. Ortaya çıkan fotoğraflarda OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modellerinin üçer farklı kılıf alternatifi karşımıza çıkıyor. Kılıflar arasındaki ayrımı arkadaki kamera dizaynından yapabiliyoruz. Bildiğiniz gibi OnePlus 7 arkada çift kamera kurulumu, OnePlus 7 Pro ise arkada üçlü kamera kurulumuyla bizleri karşılıyor.

OnePlus 7 kılıf tasarımları lansmandan kısa süre önce ortaya çıkmış oldu. Telefonlar 13 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacak. Bu tanıtımda fiyat hakkında da bir açıklama yapılması bekleniyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

“Zayıf insanlar fırsatları beklerler. Güçlü insanlar ise fırsatları kendileri yaratırlar.” Og Mandino

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen