İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. OnePlus 3 ve 3T Android Pie Beta yayınlandı!

OnePlus 3 ve 3T Android Pie Beta yayınlandı!

Şu günlerde OnePlus 7 ile anılan marka, yıllar öncesinin üst seviye modellerine Android Pie müjdesini verdi. OnePlus 3 ve OnePlus 3T Android Pie Beta versiyonu yayınlandı.

OnePlus 3 ve OnePlus 3T Android Pie Beta Çin’de yayınlandı!

OnePlus’ın 2016 yılında duyurusunu gerçekleştirdiği amiral gemi modelleri için Android Pie müjdesi verildi. Genelde markalar üst seviye modellerine 2 yıl güncel işletim sistemi sunabilirken OnePlus, 3 yıl önceki modellerine de güncellemeyi ulaştırmak için elinden geleni yapıyor.

İlgili Yazı

Komplo Teorileriyle Dolu 7 Dizi ve Belgesel Serisi

İlk olarak Çin’de Beta programına başlanılan OnePlus 3 ve 3T; yeni Kullanıcı kullanıcı arayüzü, DND modu, Game Mode 3.0 ve Android Nisan 2019 güvenlik yamasına sahip olacak. Güncellemenin global olarak ne zaman yayınlanacağı ise şu an için bilinmiyor.

oneplus-3-ve-oneplus-3t-android-pie-beta-yayinlandi-bir-portal-1

OnePlus 3 ve 3T özellikleri nasıldı?

Birbirlerine kardeş iki Telefonda da 5.5 inç büyüklüğünde ekran yer alırken OnePlus 3 Snapdragon 820 İşlemci kullanırken 3T, Snapdragon 821 İşlemciyle geliyor. 6 GB RAM ve 64/128 GB dahili depolama birimi seçenekleri akıllı Telefonlarda sunuluyor.

İlgili Yazı

Windows 10’da Hareketli Arka Plan Nasıl Ayarlanır?

Her iki modelde de 16 Megapiksellik arka kamera mevcut. Ön yüzde ise 3, 8 Megapiksel kamera kullanırken 3T, 16 Megapiksel çözünürlüklü selfie kamerasına ev sahipliği yapıyor. Bataryalar ise 3’te 3000 mAh iken 3T modelinde 3400 mAh olarak yükseltilmiş.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen