Oğlunu bakımevine bırakacak Katie Price: Bu onun için bir şansOğlunu bakımevine bırakacak Katie Price: Bu onun için bir şans

İngiliz model ve şarkıcı Katie Price, henüz 18 yaşında olmasına rağmen 184 kiloya ulaşan oğlu Harvey’i tedavi görmesi için bakımevine bırakacak. Bu karanın kalbini kırdığını ifade eden Price, konuyla ilgili, “Bu onun için en iyisi. Hepimiz olumlu düşünmek zorundayız” dedi.

Estetik operasyon yaptırmak için sık sık Türkiye’ye gelen Katie Price, henüz 18 yaşında olmasına rağmen 184 kiloya ulaşan oğlu Harvey’in sağlığını düzeltebilmek ve kendine daha bağımsız bir hayat kurmasını sağlamak için zor bir karar aldı.
Price, doğuştan gelen bazı hastalıkları bulunan oğlunu tedavi görmesi için özel bir bakımevine bırakacağını açıkladı. Katie Price, otizmi de bulunan Harvey’in bakımevinde daha bağımsız bir hayat sürmesi için özel eğitim göreceğini de anlattı.
İngiliz The Sun gazetesine konuşan İngiliz model, bu karanın kalbini kırdığını dile getirdi.
Bu zorunlu ayrılığın, aralarındaki derin ilişkiyi de değiştireceğini de vurgulayan Price, oğlu Harvey ile son altı ayda öğrenme güçlüğü ve otizmi olan çocuklara eğitim veren kurumları gezip, değerlendirmeler yaptı.
Oğlunu her gün göremeyecek olmanın çok üzücü olduğunu söyleyen Katie Price, konuyla ilgili şunları söyledi:
Bu Harvey için en iyisi. Hepimiz olumlu düşünmek zorundayız. Çünkü Harvey’in onu başımdan attığımı düşünmesini istemiyorum. Bu, oğlumun bağımsız bir hayat kurması, yeni beceriler geliştirmesi ve diğer insanlarla sosyalleşmesi için bir şans.
42 yaşındaki Price, oğluna, her an yanında olamayacağını bir şekilde anlatmaya çalıştığını da sözlerine ekledi.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.