İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Nubia Red Magic 3 performans testinde görüldü!

Nubia Red Magic 3 performans testinde görüldü!

Nubia Red Magic  performans testi sonuçlarıyla gündeme geldi. Bununla beraber akıllı Telefonun yöntem özellikleri de gün yüzüne çıktı. Bakalım Nubia Red Magic 3 neler sunacak?

Nubia Red Magic 3 performans testinde ortaya çıktı!

ZTE’nin bir markası olan Nubia Red Magic serisiyle çok beğenildi. Tasarımı ve özellikleriyle son derece iddialı olan akıllı Telefon üçüncü modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Performans testinde görüntülenen modelin Snapdragon 855 İşlemci kullandığı görülüyor. 8 GB RAM kullanan test ürününün haricinde modelin 12 GB’a kadar RAM seçeneklerinin olması bekleniyor.

İlgili Yazı

Oyun Telefonu Nubia Red Magic 3, 30 W Hızlı Şarj Desteğiyle Geliyor

nubia-red-magic-3-performans-testinde-goruldu-bir-portal-1

128 GB dahili depolamaya yer verilen akıllı Telefonda çoğu oyun bilgisayarından daha yüksek bir yenileme hızına sahip 1080p çözünürlüklü ekranla gelecek. 5000 mAh batarya ve 30W hızlı şarja sahip olması umulan akıllı Telefon ilaveten pazarda bir ilki yapacak.

Dahili bir fan ile aktif soğutma sistemine sahip olacağı söylenen modelin test sonuçları ise diğer Snapdragon 855’li modellerden çok farklı gözükmüyor. Ancak nihai ürün piyasaya çıkmadan bu konu ile ilgili bir şey söylemek pek doğru olmayacaktır. Bakalım Nubia Red Magic 3 bize ne gibi sürprizler sunacak bekleyip göreceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen