Neymar’ın 5 günlük partisiyle ilgili soruşturmaNeymar'ın 5 günlük partisiyle ilgili soruşturma

Fransız kulüp PSG’nin Brezilyalı yıldızı Neymar’ın pandemi döneminde Rio de Janerio’da 5 gün süren parti verdiği iddialarıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Oynadığı futbol kadar verdiği partilerle de konuşulan Brezilyalı forvet Neymar’ın başı bu kez dertte. Savcılık, Neymar’ın Brezilya’da 5 gün süren ve 500 kişinin katıldığı parti verdiği iddiaları üzerene soruşturma başlattı.
Rio savcısı yaptığı açıklamada, “Neymar tarafından düzenlenen partiyle ilgili olarak basının ifşa ettiği bilgilere dayanarak çok sayıda şikayet” aldıktan sonra soruşturma açtığını duyurdu.
Neymar’dan lüks konutta yapılan organizasyon ve alınan pandemi önlemleriyle ilgili acil bilgi vermesi istendi.
Brezilyalı yıldızın avukatı bir açıklama yaparak parti iddialarını kesin olarak yalanlasa da kafa karıştırıcı bir gelişme yaşandı.
Dünyanın birçok yerinden manken ve modeller bir anda Brezilya’nın Rio kentinden birlikte fotoğraf paylaşmaya başladı. Mankenlerin hepsi Rio’da bir sahilden fotoğraflar paylaşırken ülkeye özel jetle geldiler.
Bu sahilin Neymar’ın Rio’daki milyon euroluk malikanesinde olduğu iddia edildi.
Model Michelle Nevius fotoğrafına ’10 yıl sonra yeniden Brezilya’ya döndüm’ yazdı. Yine sahilden fotoğraf paylaşan model Jessica Bartlett Rio’yu konum olarak gösterdi. Brezilyalı ünlü manken Kiki Passo da Rio’daki sahilden diğer modellerle fotoğraf paylaştı. Ünlü fenomen Ana Liz Bittencourt ise bileğinde partiye giriş için takılan bileklik yine Rio’dan fotoğraf paylaştı.
Neymar konuyu yalanlasa da mankenlerin partiye Instagram’dan davet edildiği ve Rio’ya bu yüzden geldikleri iddia edildi.
Neymar ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda 500 kişilik parti vermediğini, aliesiyle birlikte vakit geçirdiğini ve pandemi kurallarına uyduğunu savundu.
Neymar’ın son paylaşımıSource link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.