İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Netflix’ten Kullanıcılara zam uyarısı!

Netflix’ten Kullanıcılara zam uyarısı!

Yılın başında abonelik ücretlerinin artacağını duyuran Netflix, zamlar için kullancılara haber göndermeye başladı. Netflix zamlarının ne zaman uygulanacağı belli oldu. Netflix zam açıklaması Kullanıcılarını üzdü.

Netflix zam uyarısına başladı!

Son çıkan haberlere göre Netflix şu günlerde Kullanıcıları zam konusu ile ilgili bilgilendiriyor. Mayıs ayında uygulanmaya başlayacak olan zamlarla beraberinde Kullanıcılar daha çok ücret ödemeye başlayacak.

Üç farklı kategoride üyelik hizmeti sunan olan Netflix; tek kişilik Temel, iki kişilik Standart ve dört kişilik Özel paketiyle karşımıza çıkıyor.

netflix-zam-uyarisi-yapti-bir-portal

Netflix zamları Temel Paket ile başlıyor. 8 dolarlık temel paket, mayıs ayının sonrasında 9 dolar olarak satın alınmaya başlayacak. İki cihazda HD görüntü kalitesi sunan Standart Paket‘in 11 dolarlık fiyatı ise artık 13 dolar olacak. Son olarak, dört cihaza kadar kullanım sunan Özel Paket‘e artık 16 dolar karşılığında abone olunabilecek. Tabi ülkemiz bu zam dalgasının bir parçası olacak mı? Henüz belli değil. Ancak, olsa dahi bu fiyatların ülkemizde için direkt olarak TL’ye çarpılmayacağını söyleyebiliriz.

İlgili Yazı

Beren Saat’in Netflix dizisinin adı açıklandı!

Netflix yıllar içinde fiyatını sürekli olarak artırıyor. Bu fiyat artışını ise popüler dizilerin lisans haklarıyla beraberinde orijinal TV şovlarının ve filmlerinin ödemelerine bağlıyor.

Şu sıralar rakipleri artmaya başlayan Netflix’in bu zammı tehlikeli olarak değerlendiriliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen