İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix’in Bear Grylls’li Yeni İnteraktif Programı: You vs. Wild

Netflix’in Bear Grylls’li Yeni İnteraktif Programı: You vs. Wild

Netflix’in Black Mirror’dan sonra yayınlayacağı interaktif şov belli oldu. Los Angeles’da yapılan aktivitete duyurulan programın adı You vs. Wild olacak.
Popüler yayın platformu Netflix, Bandersnatch’ten sonra yeni bir interaktif hikayeyi yayınlamaya daha hazırlanıyor. Maceranı kendin seç tarzındaki programın adı You vs. Wild olacak ve programın yıldızı Discovery Channel’ın Man vs. Wild belgesel serisinden de bilinen Bear Grylls olacak.

Netflix'in-Bear-Gryllsli-Yeni-İnteraktif-Programı-bir-portal-1

Sekiz bölümlük uygulama, Netflix’in Los Angeles’taki basın etkinliğinde tanıtıldı. İzleyiciler Grylls’in kararlarında belirleyici olacak ve kendi maceralarını kendileri yazacaklar. Bear Grylls’in öldürülüp öldürülemeyeceği sorusunu yanıtlayan Netflix Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Cindy Holland, bu programın Black Mirror: Bandersnatch kadar karanlık olmasını beklemediğini ifade etti.

İlgili Yazı

Netflix’ten Türkiye Fiyatlarına Zam: İşte Yeni Fiyatlar

You vs. Wild, Netflix’in geçtiğimiz kış yayınlanan Black Mirror: Bandersnatch’ten sonra ikinci interaktif projesi olacak. Platform daha önceleri interaktif projeler için Puss in Book: Trapped in an Epic Tale ve Minecraft gibi projeleri düşünmüş yalnız bunların “live-action” sunularının şirket için çok büyük ve pahalı olacağına karar vermişti.

Netflix'in-Bear-Gryllsli-Yeni-İnteraktif-Programı-bir-portal

Geçtiğimiz hafta Netflix Ürün Başkan Yardımcısı Todd Yellin, yaptığı açıklamada şirketin interaktif hikaye sunularını artıracağını ifade etti. Görünüşe göre You vs. Wild, şirketin interaktif hikayeler konusu ile ilgili atacağı büyük adımlardan biri olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen