1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix Türkiye’den Sadettin Teksoy’lu paylaşım

Netflix Türkiye’den Sadettin Teksoy’lu paylaşım

Geçtiğimiz günlerde Erol Evgin’li Dark paylaşımı ile gündemi meşgul eden Netflix Türkiye, benzer bir paylaşımla yenidenden gündeme geldi. Netflix Türkiye Sadettin Teksoy’lu Stranger Things paylaşımı ile son derece beğeni topladı. Stranger Things konusu ile yakın ilişkili video 4 dakikadan uzun sürüyor.

Netflix Türkiye Sadettin Teksoy’lu Stranger Things reklamı paylaştı!

Son zaman birçok yerde görmeye başladığımız Stranger Things, Türkiye’de bulunan sıkı takipçi kitlesi ile bağlarını korumak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Netflix’in en fazla izlenen dizisi konumunda bulunan Stranger Things, Sadettin Teksoy’lu reklam filmi ile yeniden gündeme geldi.

netflix-turkiye-sadettin-teksoy-shiftdelete
Stranger Things konusu

Geçtiğimiz günlerde üçüncü sezonu ile yayına devam eden Stranger Things, Netflix’in en fazla izlenen dizisi unvanını da elinde tutuyor. Peki, Stranger Things konusu ne?

Seksenli yıllarda geçen dizi kaybedilen arkadaşlarını aramaya başlayan üç çocuğun hikayesini anlatıyor. Tabii bu süreçte çocuklara yardımcı olan insanlar da var. Bilim-kurgu türünde dizileri seviyorsanız, bu dizinin sizi hızlıca içine alacağını söyleyebiliriz. İki sezonun nasıl geçtiğini anlamayacağınız dizinin üçüncü sezonunda da sizi sayısız macera bekliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen