İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Netflix, Stranger Things mobil oyununu detaylandırdı

Netflix, Stranger Things mobil oyununu detaylandırdı

netflix-stranger-things-oyunu-icin-hazir

Netflix, E3 2019 fuarında oyun hedeflerine dair yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. İlk aşamada bu fuara katılması birçok kişiyi şaşırtan Netflix Stranger Things oyunu için müjdeyi verdi.

İlgili Yazı

Netflix en çok izlenen dizileri açıkladı

netflix-stranger-things-oyunu-icin-hazir-2

Netflix Stranger Things oyunu geliyor

Netflix Stranger Things oyunu için açıklamalar yaptı. Next Games adlı oyun şirketiyle işbirliği yaptığını açıklayan şirket, oyunun diziye dayalı bir RPG/puzzle oyunu olacağını duyurdu.

Konum tabanlı olacak oyun için Google Maps entegrasyonu kullanılacak. Oyunun teması ise Upside Down‘ın kötülüklerine karşı diğer kullanıcılarla savaşmak. Netflix, Stranger Things oyunu önümüzdeki yıllarda iOS ve Android platformlarına gelecek.

Temmuz ayının ilk haftasında Stranger Things‘in yeni sezonu Netflix üzerinden yayınlanacak. Dizi hakkında heyecan doruktayken, mobil oyun haberi de bilhassa dizi severleri son derece heyecanlandırdı. Başta da ifade ettiğimiz gibi RPG tarzında olacak oyunda, kullanıcılar açık Dünyada mücadele edecek. Oyun bu yönden Pokemon Go ile benzerlik gösteriyor diyebiliriz.

Şimdilik oyun hakkında daha çok bilgi bulunmuyor. Çünkü, çıkış tarihi henüz net değil. Ancak, ortaya çıkan dedikoduların önemli bir kısmı 2020 yılına işaret ediyor..

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen