1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Netflix kullanıcıları için Marvel filmleri müjdesi!

Netflix kullanıcıları için Marvel filmleri müjdesi!

netflix-kullanicilari-marvel-mujdesi

Eğer bir Marvel hayranıysanız ve Avengers Endgame ardından maziye doğru hızlıbir dönüş yapmak istiyorsanız, Netflix sizi oldukça mutlu edecek bir adım attı. Netflix kullanıcıları 1 Haziran itibariyle nispeten eski Marvel fimlerini platform üzerinden izleyebilme şansını elde ettiler!

İlgili Yazı

Netflix en çok izlenen dizileri açıkladı

Netflix Kullanıcıları için Marvel filmleri müjdesi!

Marvel hayranlarını mutlu edecek gelişme bugün itibariyle Netflix üzerinden erişilebilir hale geldi. Netflix Türkiye üzerinde güncel filmler sekmesiyle beraber Kullanıcılar Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Ant-Man, Avengers, Avengers : Age Of Ultron, Captain America : The Winter Soilder, Captain America : Civil War, Guardians of Galaxy, Thor, Thor : The Dark World gibi Marvel filmlerini platform üzerinden abonelik dahilinde ek ücret vermeden izleyebilecekler..
netflix-kullanicilari-marvel-mujdesi2
Söz konusu filmlerin nispeten eski olduğunu düşünsek de halen izlenebilirliklerini kaybetmediğini belirtebiliriz. Bununla birlikte nispeten biraz daha yeni filmler ise henüz platform üzerinde yer almıyor. Netflix Türkiye geçtiğimiz haftalarda yalnızca mobil cihazlar üzerinden izlemenize olanak sunan ‘mobil‘ paketini test aşamasına sokmuştu. Bu hesap seçeneğinin pek çok kullanıcıda hızla aktif olmaya başladığını söyleyebiliriz.
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen