1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Netflix, Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonunun Yayın Tarihini Duyurdu

Netflix, Hakan: Muhafız’ın İkinci Sezonunun Yayın Tarihini Duyurdu

Netflix, YouTube ve sosyal medya platformlarında yayınladığı video ile Hakan: Muhafız’ın hangi tarihte seyircilerle buluşacağını duyurdu.

Hakan: Muhafız 2 Sezon

Geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanan ve Türkiye’de çekilen ilk Netflix Original yapımı olan Hakan: Muhafız, ilk sezonuyla Dünyanın dört bir yanısıra 10 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek büyük beğeni toplamıştı. Dizinin kullanıcıları, özel bir videoyla Dünyanın farklı ülkelerindeki izleyicilerine seslenerek, ikinci sezonun hangi tarihte Netflix aboneleri ile buluşacağını duyurdular.

hakan-muhafiz-2-sezon-duyuruldu-bir-portal

Sosyal medyada yayınladıkları videolarla Almanya’dan Fransa’ya Dünyanın dört bir yanındaki Netflix abonelerine seslenen dizinin kullanıcıları, yeni sezonun 26 Nisan Cuma günü yayınlanacağını duyurdular. Dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağının açıklanması ile beraber ikinci sezona ait ilk resimler de paylaşıldı.

hakan-muhafiz-2-sezon-duyuruldu-bir-portal

Peki Hakan: Muhafız’ın ilk sezonu en fazla hangi ülkelerde ilgi gördü?

Şaşırtıcı olmayan bir biçimde Hakan: Muhafız’ın en fazla izlenildiği ülke Türkiye. Türkiye’yi Brezilya ve Meksika olmak suretiyle, Latin Amerika ülkeleri ve Afrika ülkeleri takip ediyor. Netflix’in ilk orijinal Türk dizisi Kanada ve Avustralya’da da hafife alınmayacak derece ilgi gördü. Avrupa’da diziye en çok ilgi gösteren ülke ise Fransa oldu.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen