Neslihan Atagül’den Sefirin Kızı’na veda mesajıNeslihan Atagül'den Sefirin Kızı'na veda mesajı

Sağlık problemleri nedeniyle başrolünde oynadığı Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’ndan ayrılan Neslihan Atagül, sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı. İşte Atagül’ün ayrılık sözleri ve hastalığı geçirgen bağırsak sendromu hakkında ayrıntılar…

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda Nare karakterine hayat veren Neslihan Atagül, diziden ayrıldı. Atagül ayrılığı Instagram hesabından paylaştı.
Neslihan Atagül Doğulu, Sefirin Kızı’ndan ayrıldı / Haber Detay/ Tıkla- Oku
28 yaşındaki oyuncu dün yaptığı paylaşımda “Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar. Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız. En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere
Son dönemde hızla kilo kaybeden Neslihan Atagül, bir süredir bağırsak hastalığıyla mücadele ediyordu. Doktorlar, 28 yaşındaki oyuncuya geçirgen bağırsak sendromu teşhisi koydu. Rahatsızlığından dolayı yaşam kalitesi ciddi şekilde etkilenen ünlü oyuncunun 10 gün rapor aldı.
GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin öğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Geçirgen Bağırsak Sendromu meydana gelir.
Neslihan Atagül’ün Sefirin Kızı dizisinden fotoğrafları…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.