Naomi Watts: Yaşınızla barışmanız gerekiyorNaomi Watts: Yaşınızla barışmanız gerekiyor

Karantina döneminin öne çıkan isimlerinden olan yıldız oyuncu Naomi Watts bilinmeyenlerini anlattı. Asla güneşlenmediğini ifade eden 51 yaşındaki usta oyuncu “Yaşınızla barışmanız gerekiyor. İyi ve kötü günleriniz elbette olacaktır. Geceleri en az sekiz saat uyur ve gün içinde minimum iki litre su içerim” dedi.

Usta oyuncu Naomi Watts, bilinmeyenlerini anlattı. Vogue Dergisi’ne konuşan Watts, güzellik sırları hakkında konuştu.
Watts, güneşin zararlı ışınlarından olabildiğince kaçındığını, her gün koruyucu krem kullandığını ve yazın deniz kenarına gittiğinde asla güneşlenmediğini ifade etti.
51 yaşındaki oyuncu şu sözleri dile getirdi: “Yaşınızla barışmanız gerekiyor. İyi ve kötü günleriniz elbette olacaktır. Onun dışında geceleri en az sekiz saat uyur ve gün içinde minimum iki litre su içerim.”
Watts karantina döneminde yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettirmişti. Evindeki bütün işlerini kendisi yapan Watts, bundan da pek şikayetçi görünmüyordu. Fakat aynı gün içinde hem elektrik süpürgesi, hem bulaşık makinesi hem de ev ofisinde kullandığı yazıcı bozulunca dayanamadı.
Watts içinde bulunduğu zor durumu da çektiği temsili video aracılığıyla sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşmıştı. Çığlık atarken çektiği temsili videoyu Instagram hesabında dinozor ve virüs emojisiyle paylaşan Watts’a takipçilerinden yorum yağmıştı.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.