İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Yeni Fragman

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Yeni Fragman

Sinema sektörünün fazlasıyla dinamik geçeceği 2019’da, görülmemiş fragmanlar bu hafta bizleri karşıladı.
8 Mart tarihinde yayınlanan ve dillerden düşmeyen Captain Marvel filmi, 2019’un en fazla izlenecek olan filmleri arasındaki yerini şimdiden garantiledi. Çıkış tarihini takviminize ekleyip iple çekeceğiniz 5 filmin bu hafta yayınlanan fragmanını bu yazımızda sizler için derledik.

5. Crypto

Polisiye severlerin bayılacağı kara para filmi olan Crypto, kara para aklama ajanı Beau Knapp’in hayatına odaklanarak nefes kesen anları izleycilerle buluşturacak.

4. Long Day’s Journey Into Night

Kayıp bir kadını bulmaya çalışan adamın öyküsü film devam ettikçe fazlasıyla dramatikleşerek, izleyenlerin duygusal anlar yaşamasına neden olacak.

3. Booksmart

Liseden mezun olmaları yaklaşırken ders çalışmak yerine daha çok eğlenmeleri gerektiğini düşünen iki yakın kız arkadaş, dört yılda yaşanacak bütün eğlenceyi bir gece de yaşayacaklardır.

İlgili Yazı

Captain Marvel’in Müziğini Yapan Pınar Toprak, Seçmelere Neden Orkestra Götürdü?

2. Aladdin

Vizyon tarihi: 24 Mayıs 2019

Geceleri çeşitli yerlerde uyuyan ve gündüzleri ise yiyecek çalarak geçimini sağlayan Aladdin’in aslında altın gibi temiz kalbi olduğunun farkına, filmi izleyince varacaksınız.

1. Avengers: Endgame Fragman

Vizyon tarihi: 26 Nisan 2019

 

Listemizin ve Dünyanın en gözde filmlerinden Avengers: Endgame olabildiğince heyecanlı anlarla bizleri karşılayacak. Black Widow, Kaptan Amerika, Thor, Hulk, Iron Man ve Nebula yaşıyorken birden ortaya çıkan Ant-Man, görülmemiş evrenlerin ve kahramanların varlığı ile ilgili bilgileriyle Thanos’a karşı bir fırsat yakalamaya imkân tanıyacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen