Murat Dalkılıç’ın boyu kaç santim?Murat Dalkılıç'ın boyu kaç santim?

Bir dönem boyunun 1,71 cm olduğu iddiasıyla Twitter’da gündem olan, hatta hakkında yapılan esprili yorumlara “1,71 cm boyundaki Murat Dalkılıç” şeklinde başlanan ünlü şarkıcı, yeniden “Boyun kaç santim?” sorusuyla karşı karşıya kaldı. Şarkıcı, bir takipçisinin, “1,71 boyunda olduğun bilgisi doğru mudur?” sorusuna yanıt verdi.

Pop müziğin sevilen ismi 37 yaşındaki Murat Dalkılıç boyu ile sosyal medyada yine gündem oldu. Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarının sorularına tek tek yanıt verdi. O sorulardan biri de boyunun uzunluğu ile ilgiliydi.
Bir dönem boyunun 1,71 cm. olduğu iddiasıyla Twitter’da gündem olan şarkıcı, “1,71 boyunda olduğun bilgisi doğru mudur?” sorusuna, “Artık bir önemi yok sanki” cevabını verdi.
Dalkılıç, sosyal medyada boyuyla ilgili gündem olduğu ve adının önüne “1,71 santim boyundaki” nitelendirmesi eklenerek espriler yapılan dönemde Twitter’dan, “İyi de benim boyum 1.71 değil ki” mesajını paylaşmıştı. Ancak Dalkılıç’ın biyografisinin yer aldığı pek çok yerde boyunun 1,71 santim olduğu belirtiliyor.
Bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, haziran ayının sonunda üç yıllık ilişkilerini bitirmiş ve ikilinin hayranları evlenmelerini beklerken ayrılmalarına şaşırmıştı.
Ünlü şarkıcı, “İlişkiyi ne bitirir?” sorusuna, “İlişki içindeki alev bitince biter. İlişki içinde ilk önce karşı tarafı düşünürüm. Onun ne istediğine önem veririm ve merak ederim” yanıtını vermişti.
Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur da iki yıl süren evliliklerini 2017’de bitirmişti.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.