İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. MSI’ın yeni oyun canavarı ortaya çıktı!

MSI’ın yeni oyun canavarı ortaya çıktı!

msi-app-player-bir-portal-min

Yeni MSI oyun bilgisayarı ile ilgili önemli sızıntılar ortaya çıktı. Şirketin yakında tanıtmayı planladığı dizüstü bilgisayar, teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. MSI dizüstü bilgisayar, Intel i7-9750H İşlemci ile gelecek.

MSI oyun bilgisayarı iddialı geliyor!

Yeni bir sızıntı, MSI’ın yeni bir dizüstü bilgisayar tanıtma hazırlığında olduğunu doğruladı. Buna göre cihaz, Intel i79750H İşlemci ile gelecek. Ayrıca cihazda Nvidia’nın yeni orta seviye ekran kartı GeForce GTX 1650 bulunacak. Cihazda RAM ve hafıza ise seçenekler durumunda sunulacak.

Önceden de MSI’ın çıkaracağı dizüstü bilgisayarlar ile ilgili sızıntılar yayımlayan Twitter Kullanıcısı momomo_us cihazın orta seviye Kullanıcılara hitap edeceğini açıkladı.

MSI-GE72-7RE-bir-portal-min

İşlemci cephesine bakıldığında Intel i79750H’ın bir önceki nesil Intel i78750H’a nazaran yüzde 28 daha süratli olacağı öngörülüyor. Ayrıca cihaz, Intel i77700HQ’dan iki kat daha süratli olacak.

Cihaz ile beraber gelmesi umulan GeForce GTX 1650, GeForce GTX 1050 Ti’ın yerini alacak. GeForce GTX 1050 Ti 3D Mark testinden 9.114 puan almışken, GTX 1650 11.294 puan aldı. Bu da yüzde 24’lük bir performans artışı olduğunu gösteriyor. Her oyunu 1080p kalitesinde açabileceğinizi rahatça söyleyebiliriz.

Cihaz RAM, depolama ve ekran tarafından ise seçenekli olarak sunulacak. Minimum 16 GB RAM ile gelmesi umulan cihazda, daha çok RAM opsiyonu olacak. Ekran tarafında ise 1080p ekrandan başlayarak, 2K ekrana kadar seçenekleriniz olacak. Depolama ise yine aynı biçimde farklı varyasyonlar ile gelecek.

Söz konusu MSI dizüstü bilgisayarın global fiyatının ne olacağı, ülkemize gelip gelmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

İlgili Yazı

Oyun Oynayarak Para Kazanmanın Yolları

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Bilgisayar Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen