1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Mount & Blade II: Bannerlord İçin Kapalı Beta Sinyali Verildi

Mount & Blade II: Bannerlord İçin Kapalı Beta Sinyali Verildi

TaleWorlds’ün uzun yıllardan beri umulan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, yakın zamanda online bir kapalı betayla kullanıcıların karşısına çıkacak.Yıllar önce duyurulmuş olan yalnız çıkışı adeta yılan hikâyesine dönen Mount & Blade II: Bannerlord, nihayet elle tutulur ayrıntılarıyla gündeme gelmeye başladı. Türkiye merkezli TaleWorlds tarafından tasarlanan Mount & Blade serisi, bilhassa Warband isimli oyunuyla oyun Dünyasına önemli bir yer edinmişti.

Yıllar önce serinin en yeni oyununu duyuran TaleWorlds, aradan geçen yıllarda yalnızca birkaç video ve kendini yineleyen blog yazılarıyla kullanıcıları bu serinin varlığına dair umutla doldurdu. Sık sık yayınlanan blog yazılarıyla kullanıcıları süreç ile ilgili bilgilendirmeye devam eden TaleWorlds’ten nihayet elle tutulur bir haber geldi.

mount-blade-i-bannerlord-icin-kapali-beta-sinyali-verildi-bir-portal

Bugün (29 Mart) yayınlanan yeni blog yazısında oyunun çoklu kullanıcı modlarından söz eden TaleWorlds, çoklu oyuncu modlarını denemek için online bir kapalı beta planladıklarını duyurdu. Yazıda ‘Çarpışma’ isimli oyun modundan söz eden geliştiricinin kapalı beta ile ilgili açıklaması şöyle:

“Diğer bütün çok oyunculu modlarda olduğu gibi Çarpışma modu da hâlâ geliştirme aşamasında. Hâlâ dengelenmesi ve ince ayarlarının yapılması gerekiyor. Bunu da daha etkin bir şekilde yapmak için topluluğumuzdan yardım ve geri bildirimler toplayabileceğimiz bir kapalı çok oyunculu beta çıkarmayı planlıyoruz.”

İlgili Yazı

Efsane seri Elder Scrolls, Blades ile Mobile geldi!

Uzun süren bu sürece nihayet kullanıcıları da dâhil etmeye hazırlanan TaleWorlds’ün kapalı betayı ne zaman başlatacağına dair bir bilgi henüz yayınlanmış değil. Şirket, yakın bir zamanda kapalı betay ile ilgili daha çok ayrıntıyı duyurulacağını açıkladı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen