1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Motorola’nın Yeni Telefonu Moto G7 Plus, TENAA’da Görüldü

Motorola’nın Yeni Telefonu Moto G7 Plus, TENAA’da Görüldü

Motorola‘nın XT1965-6 kod isimli yeni telefonu TENAA‘da meydana çıktı. Daha evvelceki raporlar, bu kod adının Moto G7 Plus amacıyla kullanıldığını açığa çıkarmıştı.

TENAA’da görünen Motorola’nın giriş-orta civar aygıtı Moto G7 (veya başka bir ön görüe göre G7 Plus), 6.24 inçlik 1080 x 2270 çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Her ne kadar modeli belli olmasa 8 çekirdekli bir işlemciyle geleceği belli olan aygıtın 4 GB ve 6 GB RAM’lere sahip modelleri de olacak.

motorola-g7-bir-portal

Motorola’nın Yeni Telefonu Moto G7 Plus

Emin olunmayan bir mevzu ise, XT1965 kod adının yalnızca bir aygıt amacıyla mi yoksa bir aygıt serisi amacıyla mi kullanılıyor olması. Çünkü daha evvelce meydana çıkan bulgular ışığında Moto G7’nin bir telefon ailesi olacağı ve bir Plus modelini de içereceğini ön görü edebiliyoruz. Birçok aygıtta rastladığımız gibi çentiğe de sahip olacak olan telefonların kamerası ise şu an amacıyla net olarak belli değil.

Saf Android‘e yakın bir yazılımla çalışacak olan Moto G7 (Plus), beklediğimiz gibi Android’in son sürümü olan Android Pie ile gelecek. TENAA aygıtın her ne kadar 2820 mAh’lik bir batarya kullanılacağını bildirse de 3000 mAh’lik bir batarya bulunacağına net gibi bakılıyor.

Motorola, 7 Şubat’ta Brezilya’da gerçekleştireceği etkinlikte Moto G7 serisini tanıtacak. Lenovo’nun sahip bulunduğu Motorola’nın koordinat olarak Brezilya’yı seçmesinin asli nedenilerinden biri arasında telefonlarının ülkede gerektiğince süregelen olarak kullanılıyor olması yer alıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen