İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. Moto Z4 yanlışlıkla satışa sunuldu!

Moto Z4 yanlışlıkla satışa sunuldu!

moto-z4-yanlislikla-satisa-sunuldu

Bu yılın başlarından itibaren sık sık sızıntılarla gündeme gelen Moto Z4, yanlışlıkla da olsa geçici bir süreliğine Amazon üzerinde satışa sunuldu. Birkaç kişinin yayınlanan modeli fark etmesi üzerine internette kısa sürede yayılan satış sayfası, kısa bir süre sonra yayından kaldırıldı. Bu süre içinde önemli bazıdetaylar da ortaya çıktı.

İlgili Yazı

Performans Bakımından En İyi 15 Akıllı Telefon

Moto Z4 yanlışlıkla Amazon’da satışa sunuldu!

Uzun vakittir birçok kişi tarafından merakla beklenen Moto Z4, Amazon’da geçici bir süreliğine de olsa yayına alındı. Motorola’nın şu ana kadar cihaz ile ilgili bir duyuru yapmadığını, hatta sosyal medya paylaşımı bile yapmadığını düşünecek olursak bunun hata sonucu olduğunu düşünebiliriz. Yayınlanan satış sayfası ile beraber modele ait bazı teknik ayrıntılar da ortaya çıktı!
moto-z4-yanlislikla-satisa-sunuldu2

Moto Z4 özellikleri

Yayınlanan sayfadaki özelliklere baktığımızda yeni modelin gücünü Snapdragon 675 İşlemciden aldığını görüyoruz. Bu İşlemci 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile de desteklenmekte. 19:9 oranlarında 6,4 inç ekrana sahip modelin, ekran çözünürlüğü ise 2340×1080 piksel.

Bununla beraber modelin arkada 48 MP önde ise 25 MP kamera ile geleceği de görülen ayrıntılar arasında bulunuyor. Android Pie ile kutudan çıkacak Z4, 3,600 mAh batarya barındıracak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen