1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Mortal Kombat 11 fragmanı yayınlandı!

Mortal Kombat 11 fragmanı yayınlandı!

Mortal-Kombat-11-Kollectors-Edition-ve-sürpriz-hediyesi-1-bir-portal

Oyuncuların merakla beklediği ve 23 Nisan 2019‘da piyasaya çıkacak olan Mortal Kombat 11’in resmi tanıtım videosu yayınlandı. Mortal Kombat 11 fragmanı ile son derece kanlı olacağını gösteriyor. Şirket bunun dışında Nintendo Switch oynanışı hakkında de bir videoyu Kullanıcılara sundu. Yayınlanan videolar Kullanıcıları daha heyecanlandıracağa benziyor.

İlgili Yazı

Eski Olmasına Rağmen Oynanan 10 Bilgisayar Oyunu

Mortal Kombat 11 fragmanı ile heyecanlandırmaya devam ediyor!

NetherRealm Studios’un geliştirdiği Mortal Kombat 11‘de eskiden var olan karakterlerin yanında yeni karakterler de göreceğiz. NetherRealm Studios’un Yönetim Kurulu Başkanı Shaun Himmerick, oyuna çıktıktan sonra da destek vereceklerini, yeni içerikler ve yeni karakterler katacaklarını belirtmişti.

Himmerick “Oyun yayınlandıktan bir kaç ay sonra eklenmesi planlanan dehşet içerikler ve karakterler var.” demişti. Buna göre Mortal Kombat 11 yayınladıktan bir kaç ay sonra ücretli olacağını tahmin ettiğimiz DLC‘ler yayınlanacak.

Ayrıca isteyen Kullanıcıların DLC’leri sezon kartı biçiminde alması için Mortal Kombat 11 Premium adında bir versiyon de olacak. Mortal Kombat 11 söz konusu Premium paketle beraber 23 Nisan 2019‘dan itibaren PlayStation 4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch üzerinden yayınlanacak.

Mortal-Kombat-11-Kollectors-Edition-ve-sürpriz-hediyesi-2-bir-portal

Oyunun konusu ise kısaca şöyle açıklanmakta. Shinnok, Cassie Cage’e yenilir ve bazı olaylar yaşanır. Raiden ele geçirdiği Elder God’a işkenceler yapar. Jinsei ise yozlaşmıştır. Bu nedenle kötü bir karaktere bürünen şimşek tanrısının, Eartrealm ile ilgili bazı planları vardır.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Oyun Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen