Montana Brown’ın salgın döneminde maskeli tatili: Kısıtlamalar nedeniyle ülkeme dönmüyorumMontana Brown'ın salgın döneminde maskeli tatili: Kısıtlamalar nedeniyle ülkeme dönmüyorum

Love Island (Aşk Adası) adlı program ile yıldızı parlayan Montana Brown, salgın döneminde yeni yılda çıktığı tatiline devam ediyor. Maske takmayı unutmayan Brown gelen eleştirilere verdiği yanıtta ise ülkesi İngiltere’deki seyahat kısıtlamaları nedeniyle dönmek yerine Barbados’ta kalma kararı aldığını aktardı. (Fotoğraflar: BACKGRID U.K)

Montana Brown, yeni yılla birlikte çıktığı Barbados tatiline devam ediyor. Brown, Bridgetown bölgesinde arkadaşıyla birlikte görüntülendi.
Maske kuralına uyduğu görülen 25 yaşındaki Brown, arkadaşlarıyla birlikte çıktığı tekne gezintisinde objektiflere yansıdı.
Bir haftadan fazladır tatilde olan Brown, otelden çıkarken ve otel dönüşü arkadaş grubuyla maske önlemi aldı. Tekneyle açılan grup, balıkavı ve yüzme sonra özel tekneyle otele dönüş yaptı.
İngiltere’deki seyahat yasakları ve karantina dönemine rağmen böyle bir tatile çıkması eleştiri konusu olan Brown yaptığı açıklamada, tatile seyahat yasaklarının başlamasından önce ailesiyle birlikte çıktığını vurgulayarak İngiltere’deki seyahat kısıtlamaları nedeniyle ülkeye dönmek yerine Barbados’ta kalma kararı aldıklarını dile getirdi.
İşte Brown’ın Barbados tatilinden yansıyan yeni karelerden diğerleri…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.