Monako Prensi Albert’e babalık davasıMonako Prensi Albert'e babalık davası

Monaco Prensi 2’nci Albert evlilik dışı üçüncü bir çocuğu olduğu iddiasıyla Şubat ayında İtalya’da mahkemeye çıkacak.

2005’te tahta çıkmadan önce Afrikalı eski hostes Nicole Coste ile ilişkisinden 2003’de doğan Alexandre’ın babası olduğunu doğrulayan ve 2006’da yapılan bir DNA testinde ise ABD’li emlakçı Tamara Rotolo’nun 1992 doğumlu kızı Jazmine Grace’in babası olduğu ortaya çıkan Prens Albert, yeni bir babalık davasıyla karşı karşıya.
Babalık davası açan ve İtalya’da yaşayan Brezilyalı kadın, 2000’lerde Prens ile dünyayı dolaştığını hatta Moskova’dayken Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştüklerini öne sürüyor. Oysa bu tarihte prens, 2011’de evlendiği Charlene ile aşk yaşıyordu.

Prensin avukatı iddiayı reddederek kadının şantaj yaptığını, karşı dava açacaklarını söyledi.

Kraliyete yakın bir kaynak, yeni babalık davasının Monako Sarayı’nda kriz yarattığını belirterek, “2005’te doğan kızının babasının Prens Albert olduğunu öne süren Brezilyalı kadının iddiası doğru çıkarsa, bu prensin eşi Prens Charlene’i aldattığı anlamına geliyor. Çünkü önceki babalık davaları Charlene’den önceydi” dedi.
Charlene evlenmeden önce Albert’in gizli çocukları olduğunu öğrenince ayrılmaya kalkmıştı. Düğününde sürekli ağlayan Charlene ile Albert’in ikiz çocuğu var.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.