İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. MIUI bildirim problemini çözen uygulama!

MIUI bildirim problemini çözen uygulama!

Xiaomi‘nin son dönemlerde çıkarmış olduğu çentikli Telefon modellerini kullanan çoğu Kullanıcı, Telefonlardaki bildirim simgelerinin çoğunun gözükmemesinden şikayet ediyor. Hiçbir müdahale yapılmamasına rağmen silindiği görülen MIUI bildirimleri, XDA’da yayınlanan bir uygulama ile düzeliyor. MIUI bildirim problemi için uygulamayı indirmek yetiyor. Şirket, net çözüm için de çalışmalarını sürdürüyor.

MIUI bildirim problemi, bir programla son bulacak

Xiaomi Telefonlarında bildirim simgelerinin görünmeme olayını sona erdirecek uygulama, ikonların konumundan boyutuna kadar çoğu unsuru ayarlamanıza yardımcı oluyor. Uygulamanın pro sürümü ile bu özelliklerin daha da arttığı, uygulamanın daha da kapsamlı hale geldiği görülüyor. Notch Notifications for MIUI adlı uygulama vasıtası ile geçici de olsa bir çözüm sunmuş olduğunu söyleyebiliriz.

miui-bildirim-habermi-1

İlgili Yazı

Fiyat/performans canavarı Xiaomi Mi 9 satışa çıktı!

Bu uygulama ile geçici bir süre engellenecek olan bildirim problemi, Xiaomi‘nin beta Kullanıcılarında engellenmiş vaziyette. Yakında bütün Kullanıcılar için yayınlanacak MIUI güncellemesi ile bu problemin tamamiyle ortadan kalkması bekleniyor. Bu süreye kadar Kullanıcılar, bu uygulamayı kullanabilirler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen