Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin ve sevgilisi Marcus Aral’ın Bali tatiliMiss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin ve sevgilisi Marcus Aral'ın Bali tatili

Geçtiğimiz aylarda verdikleri parti sonrası eleştirilerin hedefinde olan Miss Turkey Güzeli Şevval Şahin tatil için soluğu Bali’de aldı. Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ve bir grup arkadaşının da eşlik ettiği Şahin, Endonezya’da hem markalarla çekimlerini hem de tatilini yapıyor.

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin ve sevgilisi Yiğit Marcus Aral tatil için Endonezya’nın Bali bölgesini tercih etti.
Bir süredir Bali ve Raja Ampat bölgelerinin tadını çıkaran çiftten Şahin, sosyal medyasında da birbirinden iddialı paylaşımlar yapmaya devam ediyor.
Sosyal medyadan yayınladığı yeni karelere Şahin, “Gezi, dalış, aktivite, parti ve çok daha fazlası… Bekleyin daha yeni başlıyorum” mesajını yazdı.
Geçtiğimiz yılın sonunda boğazda verdikleri parti sonrası eleştirilerin hedefinde olan Miss Turkey Güzeli Şevval Şahin’in eğlencesinde pozitif vakalar çıkmıştı.
Gelişmelerin ardından Şahin yaptığı açıklamada, “Sadece 10 kişi pozitif çıktı. Abartıldığı kadar vaka yok” demişti.
İşte tescilli güzelin Bali tatilinden yansıyan diğer kareler…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.