İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Teknolojisi
  3. Microsoft’un Son Güncellemesi ile Başlangıç Hataları Tarihe Karışacak

Microsoft’un Son Güncellemesi ile Başlangıç Hataları Tarihe Karışacak

Güncellemelerinin seveni de, nefret edeni de bol olan Microsoft, son yaptığı güncelleme ile nefret edenlerinin çoğu eleştirisini kesip atmış olabilir.

Windows Kullanıcıları genelde güncellemelere ya aşık oluyor ve ya nefret ediyor. Bu ayrımın asıl nedeni bazı güncellemelerden sonra Kullanıcıların başlangıç problemleriyle karşı karşıya kalmaları. Windows, bu başlangıç hatalarını tarihe karıştıracak gibi gözüküyor.

Microsoft, yeni duyurduğu bir dokümana göre, eğer güncelleme yapan Kullanıcı herhangi bir başlangıç hatasıyla karşılaşırsa güncellemeyi kendiliğinden silecek. Aynı zamanda güncellemenin silinmesi halinde gelecek otuz gün boyunca cihazın güncelleme alması engellenecek.

windows-ekran-fotografı-bir-portal

İlgili Yazı

Windows 7 Kullanıcılarına Önemli Uyarı !

Yine de şayet bu vaziyetin yine bir hata nedeniyle yaşanması ya da güncellemenin hatalarının düzeltilmesi halinde, Kullanıcı cihazını istediği gibi kendi güncelleyebilecek.

Aynı zamanda Windows, dokümanda Kullanıcılarından Feedback Hub’ı kullanarak arıza belirlenmesi için şirkete ellerinden geldiğince yardımcı olmalarının herkes için daha iyi olacağını da açıkladı.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Bilgisayar Teknolojisi Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen