1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Microsoft Surface Buds geliyor!

Microsoft Surface Buds geliyor!

airpods-rakip-microsoft-surface-buds-geliyor-bir-portal-min

Apple’ın yeni kablosuz kulaklıkları AirPods 2‘yi Kullanıcılar ile buluşturmasından sonra birçok rakip ortaya çıktı. Şu anda piyasada olan Gear Buds en büyük rakip olarak görülürken, Amazon’un yeni bir kulaklık geliştirdiğini duyurmuştuk.

Benzer biçimde Microsoft’unda yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Surface Buds olarak adlandırılacağı iddia edilen kulaklıklar şirketin kendi teknolojileri ile entegre bir biçimde çalışacak.

İlgili Yazı

Kablosuz Kulaklık Pazarı Gün Geçtikçe Büyüyor

AirPods’a rakip: Surface Buds geliyor!

Bunu örnek vererek açıklamak gerekirse: AirPods kulaklıklar Siri entegrasyonuna sahip. Amazon’un kulaklıkları Alexa entegrasyonu, Microsoft’un kulaklıkları ise tahmin edebileceğiniz gibi Cortana entegrasyonu ile gelecek.

Surface-Earbuds-bir-portal-min

Rakipleri ile benzer biçimde hem Android hem iOS cihazları destekleyecek olan Surface Buds gürültü önleme teknolojisine sahip olacak. Bu sayede müzik dinlerken ve bilhassa Telefon görüşmelerinde Kullanıcı deneyimini iyileştiriliyor.

Microsoft’un yeni kablosuz kulaklıklarını Kullanıcılar ile buluşturacağı tarih bilinmezliğini koruyor. Ancak, yaz aylarında tanıtılacağı düşünülüyor.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Teknoloji Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen