Mesut Özil’den Amine Gülşe’yi duygulandıran bağış: Kızı adına 100 öğrenciye burs verdiMesut Özil'den Amine Gülşe'yi duygulandıran bağış: Kızı adına 100 öğrenciye burs verdi

Fenerbahçe’ye transfer olan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil’den anlamlı hareket.. Ünlü futbolcu, minik kızı Eda adına kimsesiz 100 öğrenciye burs verdi. Amine Gülşe de eşi Özil’in yaptığı bu yardım karşısında çok duygulandı

Arsenal’den Fenerbahçe’ye transfer olan ünlü futbolcu Mesut Özil, yaptığı yardımlarla gönülleri fethetmeye devam ediyor.
İki yıl önce Türkiye güzeli Amine Gülşe ile dünya evine giren Özil, evlilikleri şerefine bin çocuğun ameliyat masraflarını karşılamış, ardından da İngiltere’de 50 bin ihtiyaç sahibine yemek yardımı yapmıştı. Ünlü futbolcu, bu kez de çocukların yüzünü güldürdü.
Sabah’tan Hakan Uç’un haberine göre; geçtiğimiz hafta eşi ve 10 aylık minik kızı Eda ile Londra’dan İstanbul’a gelen Özil, çocuklara yardım eli uzattı.
Ünlü futbolcu, kızı Eda adına, öksüz ve yetim 100 öğrenciye burs verdi.
Özil’in bu yardımı karşısında çok duygulanan eşi Gülşe’nin, “Bu, kızımla benim için çok anlamlı ve değerli bir hediye oldu. Mesut, beni çok mutlu etti” dediği öğrenildi.
Mesut Özil-Amine Gülşe çiftirinin Instagram paylaşımlarından bazıları…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.