Menajerimi Ara’nın 19. yeni bölümünde Kıraç en büyük hatasıyla yüzleşiyorMenajerimi Ara’nın 19. yeni bölümünde Kıraç en büyük hatasıyla yüzleşiyor

Başrollerinde; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın 19. yeni bölüm ayrıntıları belli oldu. Kıraç sonunda hayatının en büyük hatasıyla yüzleşmeye karar veriyor.

Yönetmenliğini Ali Bilgin üstlendiği, ssenaryosunu Ekin Atalar’ın kaleme aldığı Menajerimi Ara’nın 19. yeni bölümünde Barış’la Dicle arasında yaşanan romantik yakınlaşma, onlar için yeni bir başlangıç gibi görünse de işleri o kadar kolay olmaz.
Kıraç yılbaşı akşamı duyduğu haberi sindirmeye çalışırken, Serkan hiç vakit kaybetmeden Ego Ajans’ta yeni bir dönemi başlatır.
Feris ve Kıraç bir oyuncu ve bir yönetmenin eskiye dayanan küslüğünü çözmeye çalışırken, Dicle ise sürpriz bir çıkış yapar.
Dicle’nin bu hamlesinden sonra işler iyice çıkmaza girer ve bunun bedeli Ego Ajans için ağır olur. Bütün hayatını değiştirecek bir teklif karşısında Emir’in bir seçim yapması gerekir.
Kıraç’ın Serkan’la gizemli geçmişi adım adım peşinden gelirken, Kıraç sonunda hayatının en büyük hatasıyla yüzleşmeye karar verir.
Kıraç’ın itirafı Ego’daki herkesi şoke ederken Dicle’yi de çok zor durumda bırakır.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.