Menajerimi Ara 26. yeni bölüm fotoğraflarıMenajerimi Ara 26. yeni bölüm fotoğrafları

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi Menajerimi Ara’nın 26. bölümü 21 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümüne, Dicle’nin Barış’la birlikte içine düştükleri durum ile Feris’in Serkan’ın hamilelik durumunu öğrendiğindeki çaresizliği damga vuruyor. İşte Menajerimi Ara’nın yeni bölüm konusu ve fotoğrafları…

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi Menajerimi Ara’nın 26. bölümü 21 Şubat Pazar günü ekrana gelecek.
YENİ BÖLÜM KONUSU
Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı Menajerimi Ara, heyecanlı bir bölümle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak 26. bölümüne ait tanıtımında, Sevgililer Günü partisinde fotoğraflarının ekrana yansıtılmasıyla ilişkileri ortaya çıkan Dicle ve Barış’ın içine düştükleri zorlu durumların ipuçları verilirken, Feris’in Serkan’ın hamilelik durumunu öğrenmesi karşısında nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor. Dicle’nin karlar altında döktüğü gözyaşları karşısında Feris’in ona karşı olan sözleri izleyicileri derinden etkileyecek.
Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.
MENAJERİMİ ARA 26. BÖLÜM FRAGMANI (TIKLA İZLE)Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.