Menajerimi Ara 20. yeni bölümde herkes için yepyeni bir dönem başlıyorMenajerimi Ara 20. yeni bölümde herkes için yepyeni bir dönem başlıyor

Başrollerinde; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara’nın 20. yeni bölüm ayrıntıları belli oldu.

Her bölüm konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götüreh Menajerimi Ara’nın 20 yeni bölüm fotoğraları ve konusu belli oldu. Kıraç’ın, Dicle’nin babası olduğu gerçeğini açıklaması Ego Ajans’ta bütün taşları yerinden oynatır.
Mayda ve Beren’le yüzleşen Kıraç’ın tek sınavı ailesi değildir. Serkan’ın köşeye sıkıştırmasıyla Kıraç’ın ajanstaki geleceği tehlikeye girer.
Yaşananlardan sonra herkesin büyük tepkisiyle karşılaşan Dicle, bir yandan babası Kıraç’ı ayağa kaldırmaya çalışırken diğer yandan kendisini de tehlikeye attığı büyük bir mücadeleye girer.
Barış, bu mücadelede Dicle’nin en büyük destekçisi olur. Emir ise Dicle’yle ilgili fark ettiği gerçeklerin etkisiyle geleceğini belirleyecek bir adım atar
Feris’in içinde bulunduğu durum onu hayatta en büyük korkusuyla bir kez daha yüzleştirir.
Herkes için yepyeni bir dönem başlarken Kıraç ve Dicle bir kez daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.
Menajerimi Ara 20. yeni bölüm fragmanı / Tıkla-İzleKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.