Menajerimi Ara 18. bölüm fotoğraflarıMenajerimi Ara 18. bölüm fotoğrafları

Menajerimi Ara’nın Star’da bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü öncesi heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Menajerimi Ara’nın bu hafta yayınlanacak bölümünde Ego Ajans’ta taşlar yerinden oynayacak. Yeni bölüme konuk olan Chaby ise canlandırdığı Uzak Doğulu karakterler ile ilgili isyan bayrağı çekecek.

Star TV’nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümü öncesi heyecan dolu bir tanıtım yayınlandı. Mayda (Aslı Mavitan) babasının Ego Ajans’ı elden çıkarmak istediğini Kıraç’a (Barış Falay) söylemesinin hemen ardından babasının Serkan’la (Serhat Teoman) el sıkışması dikkat çekti.
Menajerimi Ara’nın bu hafta yayınlanacak bölümünde Ego Ajans’ta taşlar yerinden oynayacak. Ajansta işlerin kötü gitmesi sebebiyle Mayda’nın Kıraç’a babasının ajansı elden çıkarmayı düşündüğünü söylemesi, Kıraç’ın büyük tepkisine yol açarken Mayda’nın babası ile Serkan’ın el sıkışması Ego Ajans’ta bütün dengeleri değiştirecek.
Çınar (Fatih Artman) ailesi ve Jülide (Nazlı Senem Ünal) ile gittikleri sergide yine evlilik baskısına maruz kalacak.
Dizinin 18. bölümüne konuk olan Chaby ise canlandırdığı Uzak Doğulu karakterler ile ilgili isyan bayrağı çekecek.
Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı Menajerimi Ara her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV’de.
MENAJERİMİ ARA 18. BÖLÜM FRAGMANI (TIKLA İZLE)Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.