Meksika Güzellik Kraliçesi Ximena Hita evinde ölü bulunduMeksika Güzellik Kraliçesi Ximena Hita evinde ölü bulundu

Meksika’da Miss Aguascalientes seçilerek 2021 Miss Mexico yarışmacıları arasına katılan 21 yaşındaki Ximena Hita’nın evinde ölü bulunduğunu öğrenildi.

Meksika’da Miss Aguascalientes seçildikten sonra 2021 Miss Mexico yarışmasına katılmaya hak kazanan Güzellik Kraliçesi Ximena Hita hayatını kaybetti.

Corona virüs salgını sürecinde paramedik olarak görev yapan ve hemşire olmaya hazırlanan 21 yaşındaki Hita’nın evinde ölü bulunduğu açıklandı.

Ailesi ve arkadaşlarının kendisinden haber alamaması üzerine polis ve sağlık ekipleri Hita’nın evine gitti, genç kadının cansız bedeniyle karşılaştı. Yetkililer genç kadının hayatına son vermiş olabileceği ihtimali üzerinde dururken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Miss Mexico Organizasyonu tarafından yapılan açıklamada “Ximena seni her zaman hatırlayacağız. Toplumumuza kattığın sevgi için teşekkürler. Mirasınızı sonsuza kadar devam ettireceğiz” ifadeleri kullanıldı.

13 Mart’ta gerçekleşecek Miss Mexico 2021’in adaylarından biri olan Hita, ölümünden birkaç gün önce “Mutlu Noeller” paylaşımı yapmıştı.

Genç kadın mesajında “Yolumuza çıkan her zorlukta bolca sevgi, barış ve sabır diliyorum çünkü önümüze koyduğumuz her hedefe ulaşacağımıza eminim” cümlelerini kullanmıştı.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.