MasterChef Barbaros Yoloğlu’dan açıklama: Kız arkadaşım benim gökkuşağımMasterChef Barbaros Yoloğlu'dan açıklama: Kız arkadaşım benim gökkuşağım

İkinci olduğu MasterChef Türkiye 2020 yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran Barbaros Yoloğlu, Sevgililer Günü’nde yaptığı paylaşımın yanlış anlaşıldığını açıkladı. Barbaros Şef “Kız arkadaşım benim gökkuşağım” dedi.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 2020 yarışmasına damga vuran, büyük finalde Serhat Doğramacı’ya kaybeden Barbaros Yoloğlu, önceki gün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başardı.
Herkes bu paylaşım ile cinsel yönelimini açıkladığını düşünürken Barbaros Yoloğlu’dan yeni bir açıklama geldi. 26 yaşındaki başarılı şef, yanlış anlaşıldığını vurguladı.
“Bütün sevgiyi anlatmak için kullandığım cümlelerim tek bir gruba bağlanmış olması kalıplarla yaşadığımızın en büyük göstergesi bence. Tıpkı sevgiyi bir güne, bir renge sığdırmak gibi. Öncelikle içinde iyilik olan, sevgi barındıran tüm inanç, görüş ve duruşlara saygıyla bakıyor, destekliyorum…”
“Siz evrende tek bir renk mi görüyorsunuz, hayatınız hep tozpembe mi mesela. Yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı yüzünüze bir tebessüm iliştirmiyor mu? Hayatın da sevginin de yemeğin de acısı tatlısı tuzlusu var tıpkı renkler gibi…”
“Tartışmalara bir son vererek söylemek isterim ki kız arkadaşım benim gökkuşağım. Hayatımı renklendiren yüzüme gülümseme konduran en yağmurlu günler sonrasında ışığıyla renk saçan. Sizin hayatınızın gökkuşağı ne ise kıymetini bilin ve bence tüm renkleri sevin…”
“En yakın zamanda rengarenk bir yemek yapacağım size, hayatın farklılıkların birlikte ne kadar uyum içinde olduğunu gösteren. Ne kadar güzel olduğunu konuşuruz çünkü yemeğe bile lezzetini veren sevgidir.”
BARBAROS’UN SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJI
MasterChef Barbaros sevgililer gününde şu mesajı paylaştı… ‘Bu zamana kadar yakından uzaktan herkes nasıl davranmam gerektiğini nasıl düşünmem gerektiğini hatta nasıl sevmem gerektiğini öğretmişti bende öğrendiğimi zannetmişim. Ama öyle bir şey oluyor ki bildiğim tüm doğrularla yanlışlarım birbirinin içinde denize düşen kar tanesi gibi eriyip kayboldu.’AŞK İÇİN TEK RENK VERDİLER’Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız.”Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.