Machine Gun Kelly sevgilisi Megan Fox’un kanını kolyesinde taşıyorMachine Gun Kelly sevgilisi Megan Fox'un kanını kolyesinde taşıyor

Aşklarını sosyal medyada dile getirmekten çekinmeyen Megan Fox ile Machine Gun Kelly çiftinden romantizmde sınırları zorlayan hareket geldi. Machine Gun Kelly, sevgilisi Fox’un kan damlasını kolyeyle boynunda taşıdığını açıkladı.

Söz konusu olan romantizmde sınırları zorlamak olunca ünlü rap şakıcısı Machine Gun Kelly, Angelina Jolie ile eski eşi Billy Bob Thornton’un izinden gitti. Jolie ile Thornton, 2000-2003 yılları arasında süren evlilikleri boyunca birbirlerinin kan damlalarını içeren kolyeleri boyunlarında taşımıştı.
Gerçek adı Colson Baker olan 30 yaşındaki rap şarkıcısı da sevgilisi Megan Fox’un kanını boynunda taşımaya başladı. Şarkıcı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yaptığı sosyal medya paylaşımında, içinde 34 yaşındaki Fox’a ait kan damlasının yer aldığı bir kolyeyi boynunda taşıdığını açıkladı. Machine Gun Kelly’nin paylaştığı fotoğrafta, yuvarlak bir cam kolye ucunun içinde kırmızı bir damla görülüyor.
Machine Gun Kelly ile ünlü oyuncu Megan Fox, Midnight in the Switchgrass filminin setinde tanımalarının ardından geçen yıl temmuz ayında birlikteliklerini ilan etmişti. Kelly ayna karşısında çekilen siyah-beyaz fotoğraflarını Instagram’da paylaşmıştı.
10 yıl evli kaldığı üç çocuğunun babası Brian Austin Green’den resmi olarak geçen yıl mayıs ayında boşanan Megan Fox da sevgilisiyle fotoğraflarını sayfasına koymuştu. Machine Gun Kelly, Fox ile ilgili yaptığı bir Instagram paylaşımında “Seni tekrar bulabilmek için sonsuzluğu bekledim” derken, Fox da “Acı verici güzellikteki çocuk. Kalbim senin” mesajını yazmıştı.
Her fırsatta sevgilisine karşı duygularını paylaşmaktan çekinmeyen Fox, geçen yıl, Machine Gun Kelly’nin lakabını dövme olarak vücuduna yazdırmıştı.
Amerikan Müzik Ödülleri törenine birlikte katılan ikili, birlikteliklerini ilan etmelerinden bu yana ilk kez kırmızı halıda yan yana poz vermişti. Fox’un ilgili hayranları, Amerikan Müzik Ödülleri fotoğraflarına yakın plandan bakarak dövmesini incelemiş, ünlü oyuncunun, Machine Gun Kelly’nin takma adı ‘gunman’ın (silahlı adam) İspanyolcası olan ‘el pistolero’ sözünü vücuduna yazdırdığını fark etmişti.
Fox, eski eşi Brian Austin Green’in adını da göbeğine yazdırmıştı. Fox, Noah (8), Bodhi (6) ve Journey (4) adlarındaki çocuklarının babası 47 yaşındaki Green ile 2004 yılında bir sitcom setinde tanışmıştı. Bir dargın bir barışık sürdürdükleri nişanlılık dönemi sonrası 2010’da evlenmişler, Mayıs 2020’de boşanmışlardı.  
Green’den boşanır boşanmaz başlayan yeni ilişkisi nedeniyle, aslında evliyken aşk yaşamaya başlamakla suçlansa da bu iddiaları reddeden Fox, aşkını gözler önüne seren sosyal medya paylaşımları yapmaktan kaçınmadı.
“MEGAN FİLM ÇEKİMİNDEN SONRA DEĞİŞTİ”
Mayıs ayında çıkan boşanma haberleri sonrası Green, verdiği bir röportajda, “Megan 2019’daki Cadılar Bayramı döneminde film çekimindeydi. 5 hafta sonra döndüğünde, garip davranmaya başladı. Evlilik içindeki yakınlığı yeniden kuramadık. Devam eden üç hafta boyunca aramızdaki bağın koptuğunu hissettim. Üç hafta bekledikten sonra ona mesaj attım; ‘Evliliğimiz için endişelenmem gerekiyor mu?’ diye. ‘Sonra konuşuruz’ yanıtını verdi. Bu iyi bir haber değildi. Daha sonra bana film çekimi için evden ayrı olduğu süreçte kendisini daha iyi hissettiğini söyledi. Üzüldüm. Sette Colsen (Machine Gun Kelly) diye bir adamla tanışmıştı. Arkadaştılar ve çok iyi bir adam olduğunu söylüyordu” demişti.
 
10 yıllık evliliklerinde çift daha önce de boşanma kararı almış, ancak Fox’un üçüncü çocuğuna hamile olduğunu öğrenince ayrılmaktan vazgeçmişlerdi.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.