Lucy Mecklenburgh: Bebeğim bir parça elmayla boğuluyorduLucy Mecklenburgh: Bebeğim bir parça elmayla boğuluyordu

İlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan ünlü yıldız Lucy Mecklenburgh, 11 aylık oğlu Roman’ın bir parça elma yüzünden ölümün kıyısından döndüğünü açıkladı. Bebeğinin boğulma tehlikesi atlattığını söyleyen Mecklenburgh, “Bu korkunçtu. Ben şimdi bebeğimin bir şeyler yemesi konusunda endişeliyim” dedi

İngiliz aktör Ryan Thomas ile 2017’de evlenen ve geçtiğiz yıl nisanda Roman adını verdiği oğlunu kucağına alarak büyük bir mutluluk yaşayan televizyon yıldızı Lucy Mecklenburgh, annelik tecrübelerini takipçileriyle paylaşıyor. Mecklenburgh, bu kez bebeğinin bir parça elma yemesinden sonra yaşadığı dehşeti anlattı.
29 yaşındaki Lucy Mecklenburgh, “Bu sabah Roman bir parça elma yüzünden boğuluyordu. Ondan sonra da iki saat boyunca öğürdü ve hastalandı” dedi.
O anlardan sonra oğlunun hiçbir şey yemediğini belirten Mecklenburgh, bebeğinin ağzına aldığı yiyeceklerin hepsini tükürdüğünü söyledi.
Lucy Mecklenburgh, “Bu korkunçtu. Ben şimdi bebeğimin bir şeyler yemesi konusunda endişeliyim” ifadelerini kullandı.
Ünlü yıldız, bu yaşadığı olayın Roman için de bir tür şok olduğunu belirtti.
Lucy Mecklenburgh, bebeğinin sadece su ve anne sütü içtiğini söyleyerek, uzun süre katı yiyecekler tüketmediğini de sözlerine ekledi.
Oğlu uyurken her 15 dakikada bir onu kontrol ettiğini de anlatan Mecklenburgh, bundan böyle bebeğinin nasıl yemek yiyeceğini çok merak ettiğini belirtti.
Lucy Mecklenburgh, elma boğazına kaçana kadar Roman’ın yemek yemeyi sevdiğini ancak şimdi bu konuda temkinli olduğunu söyledi.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.