1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. LOTR: Gollum oyunu geliyor! işte Detaylar

LOTR: Gollum oyunu geliyor! işte Detaylar

Lord of The Rings’in önemli karakterlerinden Gollum‘un öyküsünü konu alan yeni bir oyun geliyor. LOTR: Gollum oyununda neler olacak? İşte ayrıntılar…

İlgili Yazı

PUBG Mobile Hızlandırma Pc Nasıl Yapılır?

LOTR: Gollum geliyor!

PC Gamer’in yayınladığı habere göre Daedalic Entertainment, Middle Earth Enterprises ile beraber gollumun kitaplardan önceki öyküsünü konu alan Lord of The Ring: Gollum adında bir oyun üzerinde çalışıyor. Karakter, filmlerde gördüğümüz Andy Serkis sürümü değil, kitaplardan aşina olduğumuz Tolkien’in sürümü olarak karşımıza çıkacak.

Gollum savaşçı bir karaktere sahip olmadığından oyunun bir aksiyon oyunu olması beklenmese de Deadalic Enternainment herkese ters köşe yapabilir. Oyunun çıkış tarihi olarak ise 2021 senesi gösteriliyor. Ayrıca oyun ile ilgili şu ana kadar yayınlanmış bir resim ya da fragman bulunmuyor.

Kitaplardan öncesi anlatılacak!

Deadalic Entertainment isimli şirketin CEO’su ise oyun ile ilgili şu şekilde bir açıklamalarda bulundu:

“Orta Dünya’dan meşhur olan yerleri oyunda göreceğiz. Şu anda Gollum karakterine odaklanmış vaziyetteyiz, kitaplardaki vaziyetinin öncesini anlatan bir hikaye oluşturmaya çalışıyoruz. Yani mutlaka farklı bir içerik ve hikaye anlatımı olacak. Gollum’u bir aksiyon, macera oyununda oynamak farklı bir yaklaşım, farklı bir perspektif olacak. Faklı perspektiflere ve hayal Dünyalarına kapı açıyor. Verdiğimiz her karar karakter açısından tutarlı olmalı. Hikayeye sahip oyunlarımıza baktığınızda kahramanlarımızın iç çekişmelerini, iç Dünyalarında yaşadıklarını görmeniz mümkün. Bu oyunda da bunu kullanmak istiyoruz. Oyunda bir karar vermeniz gereken noktaya geldiğinizde farklı şeyler söyleyen iki ses sizi yönlendirmeye çalışacak. O da zaman içinde fikrini değiştirebilecek. İște bu da oyun ile ilgili bir ipucu olsun.”

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen