Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendiLoni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi

Bir döneme damgasını vuran Baywatch dizisinin yıldızlarından Jeremy Jackson’ın eski eşi Loni Willison sokaklarda yaşıyor. Eski bir model olan Willison, California’da yine çöpleri karıştırırken görüntülendi.

Sadece birkaç yıl önce uzun sarı saçları, pahalı giysileri ve bakımlı görüntüsüyle objektiflere yansıyan eski model Loni Willison bu sefer California’da çöpleri karıştırırken görüntülendi.
Gri bir tayt, beyaz kazak ve siyah bir mont giyen 37 yaşındaki Willison’ın bütün eşyasını da bir tekerlekli arabayla yanında taşıdığı görüldü.
Bir süredir evsiz olan Loni Willison’ın ayağında ayakkabı olmadığı sadece kırmızı- beyaz renkli çoraplarla dolaştığı da gözden kaçmadı.
Bir dönem ünlü fitnes dergilerinin kapakları için modellik yapan Willison 2016’dan bu yana evsiz. Eski model zaman zaman California çevresinde çöpleri karıştırırken ya da sokaklarda uyurken görüntüleniyor.
Loni Willison, bir dönemin gözde dizilerinden Baywatch’da Hobie Buchannon karakterini canlandıran Jeremy Jackson ile kısa süren bir evlilik yaptı. Jeremy Jackson’ın ise eski eşine yardım etmediği de belirtildi. Jackson’dan 2014 yılında boşanan Willison’ın durumu onu eskiden beri tanıyanları endişelendiriyor.
Loni Willison, geçtiğimiz yılın ekim ayında İngiliz The Sun gazetesiyle konuşmuştu. Willison, kimseden yardım talep etmediğini de dile getirmişti. Willison, sokaklarda yaşamaya başlamadan önce zaman zaman cep telefonundan çektiği pozlarını sosyal medyada paylaşıyordu. Genç kadın artık bir cep telefonu olmadığını da bir süre önce açıklamıştı.Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.