1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. LG’nin SnowWhite Makinesiyle Evde Dondurma Yapmak Mümkün Olacak

LG’nin SnowWhite Makinesiyle Evde Dondurma Yapmak Mümkün Olacak

LG’nin SXSW 2019’da tanıttığı yeni konsept mutfak aleti ile kahve demler gibi dondurma yapmak mümkün olacak.

SXSW 2019 yalnızca filmler, politikacılar ve sosyal medya kurucularıyla alakalı bir aktivite değil. Etkinlikte sergilenen birçok cihaz ve teknoloji bulunuyor. Bu teknolojilerden bir tanesi de dondurma yapmayı basitleştiriyor.

lg-snowwhite-bir-portal

LG’nin ismini Pamuk Prenses’ten alan konsept makinesi SnowWhite, kapsüllerle kahve yapılan makinelere benziyor. ARomayı seçip malzemeyi eklediğinizde size çeşitli soğuk tatlılar yapabilen bu cihazın marifetleri dondurmayla sınırlı değil. SnowWhite gelato, granita, şerbet, yoğurt ve diğer tatlılar da yapabiliyor.

LG, bu ürünün şimdilik prototip olduğunu belirtiyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan CES 2019’da da otomatik evde bira yapma cihazını tanıtan LG, müşterinin kalbine giden yolun boğazdan geçtiğine inanıyor.

İlgili Yazı

Kısa Sürede İçinde Beklenen 10 Teknolojik Ürün

Cihaz LG’nin ifade ettiği performansı yakalarsa, herhangi bir tatlıyı 2 ila 5 dakika arasında bir sürede hazırlayabilecek. Kendi kendini temizleme özelliğine de sahip olacak cihazın ayar denetimi için bir dokunmatik ekranı bulunuyor.

lg-snowwhite-2-bir-portal

LG’nin Texas’taki etkinliğe götürdüğü modeli ne yazık ki çalışan bir model değil yalnız firmanın bu ürünü önümüzdeki bir iki yıl içerisinde piyasaya sürmesi bekleniyor. Cihaz akıllı telefonlarla uyumlu ve uzaktan kontrol edilebilir hale getirirlerse tadından yenmez olacaktır.

İlgili Yazı

Uçan Arabalar 5 Yıl İçinde Hayatımıza Girecek

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Teknoloji Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen