İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. LG V serisi telefonlara güncelleme müjdesi!

LG V serisi telefonlara güncelleme müjdesi!

lg-v40-thinq-özellikleri-ve-fiyati-bir-portal-min

LG V30, V35 ve V40 modelleri üç ay içerisinde Android Pie güncellemesine kavuşabilir. Konu ile ilgili detaylar haberimizde!

İlgili Yazı

OPPO, Açılıp Kapanabilen Oldukça İlginç Bir Ekran Patenti Aldı

LG V serisi Telefonlara güncelleme geliyor!

Android Pie, bundan tam 242 gün önce, 2018 yılının Ağustos ayında resmi olarak çıktı. Android cihaz üreticileri, o günden bu yana öncelikli olarak amiral gemisi Telefonlarına olmak suretiyle bütün güncel Telefonlarına güncelleme yayınlıyorlar. LG, bu noktada biraz geç kalmış gibi gözüküyor. 2019’un ilk çeyreğinde şirketin ürettiği Telefonlardan yalnızca G7 Android Pie güncellemesi aldı. Fakat bu güncelleme de bütün G7 sahiplerine ulaşamadı. Güncelleme almayı bekleyen daha birçok G7 cihaz bulunmakta.

lg-v40-thinq-özellikleri-ve-fiyati-2-bir-portal-min

V40, Android Pie versiyonunun piyasaya sunulmasından aylar sonra çıktı ama buna rağmen henüz Android Pie güncellemesini almadı. LG’nin bu hususta sınıfta kaldığını söylemek mümkün. Tüm bu negatif vaziyetlerin üzerine şirket bugün, ikinci çeyrek güncelleme planlarını yayınladı ve V30, V35, V40’ın güncelleme alacağını açıkladı. Tam tarihler henüz netleşmese de güncellemeler kademeli olarak Haziran ayına kadar yayınlanacak. Ve bu cihazlar geçte olsa Android Pie güncellemelerine kavuşacak.

İlgili Yazı

Snapchata İlgi Çekici Birçok Yeni Özellik Geliyor

Bazı kaynaklara göre bu üç cihaz dışındaki cihazlar, güncelleme için biraz daha bekleyecek. Güncellemelerin kademeli olarak üçüncü çeyrekten sonra başlaması bekleniyor.

Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Akıllı Telefon Kategorimize de Göz Atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen