1. Ana Sayfa
  2. Akıllı Telefon
  3. LG, Daha Önce Görülmeyen Bir Akıllı Telefon Patenti Aldı

LG, Daha Önce Görülmeyen Bir Akıllı Telefon Patenti Aldı

Herhangi bir katlanabilir akıllı telefon duyurusu yapmayan LG’nin aldığı yeni bir patent ile bambaşka bir konsept üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi 2019’da (MWC 2019) çoğu akıllı telefon üreticisi katlanabilir mobil cihazlarını duyurmuştu. Gözler LG’yi ararken Güney Koreli şirketten katlanabilir akıllı telefon çıkarma konusu ile ilgili yürütülen bir çalışma olmadığı açıklaması gelmişti.

LG-katlanabilir-telefon-bir-portal

LG’nin bugün ortaya çıkan patenti ise katlanabilir akıllı telefonlar yerine her yöne genişleyebilen ve bükülebilen bir akıllı telefon dizaynında çalışmalar yürüttüğünü gösteriyor. Patent dizaynından anlaşıldığı üzere LG’nin kafasındaki akıllı telefonun ekranı gerilebilecek ve çekildiğinde uzayabilecek.

LG-katlanabilir-telefon-2-bir-portal

Ev teknolojileri konusu ile ilgili uzman olan şirket, bazı zamanlar gerçekleştirdiği LG G2 akıllı telefonu ile güç ve ses tuşlarının arka tarafa taşınması gibi yenilikçi dizaynlarıyla da tanınıyor. LG’nin bu yolla ekranı uzayabilen bir akıllı telefon çıkarıp çıkarmayacağı ile ilgili hiçbir bilgi henüz bulunmuyor. LG böyle bir cihazı tanıtacak olursa, bu cihazın LG’nin deneysel cihazlarını da barındırdığı V serisine dahil edilebileceği tahmin ediliyor.

 

Fikir ve Görüşlerinizi Yorum Olarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Dilerseniz Diğer Akıllı Telefon Haberlerimize de Göz Atabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen