1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Lenovo kurumlara yönelik bilgisayarlarını tanıttı!

Lenovo kurumlara yönelik bilgisayarlarını tanıttı!

lenovo-kurumsal-urunler

Lenovo, ABD’nin Florida eyaletindeki Orlando şehrinde düzenlenen Transform 3.0 Accelerate etkinliğinde kurumlara yönelik çözümlerini tanıttı. Türkiye’den ShiftDelete.Net ve TechInside‘ın takip ettiği etkinlikte sektör bir araya geldi. Etkinlikte Lenovo kurumsal dünyaya dair çözümlerini tanıttı.

Şirket yöneticileri, KOBİ satın alma yetkilileri ve teknoloji meraklılarının katılım sağladığı Lenovo Transform 3.0 Accelerate etkinliğinde, bilgisayarlardan artırılmış gerçekliğe, nesnelerin internetinden güvenlik çözümlerine kadar birçok farklı noktaya değinildi. Aynı zamanda Lenovo’nun yeni bilgisayarları tanıtıldı.

İlgili Yazı

Lenovo, 9. Nesil Intel İşlemcili Dizüstü Oyuncu Bilgisayarlarını Duyurdu

Lenovo kurumsal için küçük boyutlarda yüksek performans sunuyor!

Lenovo’nun yeni bilgisayaları ThinkCentre Nano, ThinkBook ve 2. nesil ThinkPad X1 Extreme oldu. Ultra-taşınabilir boyutta yüksek performans sunmak üzere tasarlanan ThinkCentre M90n, en kompakt ticari masaüstü serisi olarak tanıtıldı.

Geleneksel masaüstülere kıyasla üçte bir boyutunda olan ThinkCentre Tiny ise yüzde 30 enerji tasarrufu sağlamasıyla dikkat çekiyor. Bu özelliğiyle de özellikle çağrı merkezi gibi çalışma alanlarında yerden tasarruf yapılmasını sağlıyor.

thinkpad-extreme

ThinkCentre M90n-1 ile yerden tasarruf

Piyasadaki en ufak form etkene sahip olan ThinkCentre M90n-1 Nano yerden önemli ölçüde tasarruf edilebilmesini sağlarken, bir USB Tip-C monitör ya da Tip-C yuvası ile basitçe çalıştırılabiliyor. ThinkCentre M90n-1 Nano IoT ise geniş termal aralığı vasıtası ile (0-50 ° C) ısının yüksek olduğu ortamlarda kullanılabiliyor.

ThinkCentre Nano IoT, çevresindeki anlık cevap vermeyi gerektiren IoT cihazlarının ihtiyacını karşılayabiliyor. Nano IoT bunun dışında daha zorlu ticari ortamlarda bile, bağlı IoT çevre birimleri, sensörler ve cihazlar arasında hızlı bilgi transferini sağlayarak duyarlılığı ve güvenilirliği artırıyor.

thinkcentre m90n

KOBİ’ler için yeni alt marka: ThinkBook

Lenovo bunun dışında modern tüketici odaklı cihazların taşınabilirliğini ve kullanım basitliğini kucaklayan yeni ve ultra ince dizüstü bilgisayarlarının bulunduğu yeni alt markası ThinkBook’u duyurdu. 13 inç ve 14 inçlik seçeneklerin sunulduğu ultra ince ThinkBook S serisi, güvenlik, güvenilirlik ve destek hizmetleri gibi temel şartlardan taviz vermek istemeyen iş alıcıları için tasarlandı.

Gelişmiş iş Kullanıcıları için üretilmiş olan ThinkPad X1 Extreme Gen 2 ise yüksek performans ihtiyacına cevap verebiliyor. Aynı zamanda mobil yaşam tarzlarına makul ince ve hafif bir dizüstü bilgisayar olarak dikkat çekiyor.

Dolby Vision ve Dolby Atmos hoparlör sistemine sahip daha parlak, isteğe bağlı 4K OLED dokunmatik ekran içeren artırılmış eğlence özellikleriyle ThinkPad X1 Extreme Gen 2, video ve fotoğraf düzenlemeden grafik işlemeye kadar yoğun veri yükü için geliştirilmiş 15 inçlik bir güç dizüstü bilgisayar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen