LeBron James oğluyla ilgili iddialara tepki gösterdi: Yanlış kişiye bulaştınızLeBron James oğluyla ilgili iddialara tepki gösterdi: Yanlış kişiye bulaştınız

LeBron James ve eşi Savannah; oğulları Bronny James’in (16) NBA efsanesi Scottie Pippen’ın eski eşi Larsa Pippen ile DM’den mesajlaştığı iddialarına tepki gösterdi.

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James’in oğlu Bronny James’in (16) NBA efsanesi Scottie Pippen’ın eski eşi olan Larsa Pippen ile DM’den mesajlaştığı iddia edildi. Bronny, Instagram hesabının hikaye bölümünden konuyu açıklığa kavuşturdu.
Bronny James “En iyi arkadaşlarımdan birinin annesinin bir fotoğrafını beğendim. Çocukça hareketler yapıyorsunuz” dedi.
Saman alevi gibi yayılan bu söylenti hakkında, Larsa Pippen da Twitter’dan “Bu dedikodulardan bazıları oldukça iğrenç. Oğlumun arkadaşlarının, bazı insanların tuhafça şeyler yazmadan fotoğraflarımı beğenemediği gerçeği, tamamen delilik” açıklaması yaptı.
“YANLIŞ KİŞİYE BULAŞTINIZ!”Oğluna kötü niyetli insanlar tarafından çamur atılan anne Savannah, konuşulanlara Instagram hesabından tepki gösterdi:
“Şu anda dünyada bunca şey olup biterken, konuştuğunuz şey bu mu… Günün sonunda, reşit olmayan birinden bahsediyorsunuz. Ne tür bir ‘ünlü’ olduğunu düşündüğünüz umrumda değil, o henüz bir çocuk ve bu saçmalığı kesmeniz gerekiyor.”
LeBron, eşinin hikayesine cevap verdi ve herkesi uyardı:”Şimdi yanlış kişiye bulaştınız! İyi şanslar. Bu işin sonu iyi bitmez!”Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.