Lady Gaga’nın köpekleri silahlı saldırıyla kaçırıldıLady Gaga'nın köpekleri silahlı saldırıyla kaçırıldı

İtalya’da bulunan Lady Gaga’nın köpeklerini gezdirmekle görevli Ryan Fischer, Los Angeles’ta silahlı saldırıya uğradı. Kimlikleri henüz belirlenemeyen iki kişi Fischer’ı göğsünden vurdu ve iki köpeği çalarak kayıplara karıştı. Gaga, köpeklerini çalan hırsızlara yarım milyon dolar fidye ödemeyi teklif etti.

Olay dün gece saat 22:00 sıralarında Batı Hollywood’da meydana geldi. ABD basınına göre Ryan Fischer, Lady Gaga’nın çok sevdiği Fransız üç Fransız buldog köpeği, Koji, Miss Asia ve Gustavo’yu yürüyüşe çıkardı. Fischer köpeklerle birlikte Sienna Bonita Avenue’daki evinin dışındaydı. Bu sırada Ryan Fischer’e ateş edildi.
Polis olay yerine ulaştığında göğüs bölgesinden dört kurşun yarası almış olan Fischer’ın bilincinin yerinde olduğunu ancak güçlükle nefes aldığını gördü.
Hemen hastaneye kaldırılan Fischer’ın sağlık durumunun ciddi olduğu belirtildi.
Olay sırasında Lady Gaga’nın Koji ve Gustavo adında iki köpeği çalındı. Ortadan kaybolan Miss Asia ise polis tarafından bulundu. Lady Gaga’nın koruması daha sonra Miss Asia’yı Los Angeles Polis Merkezi’nden aldı.
Polis, Ryan Fischer’e ateş edip iki köpeği çalanların iki siyahi adam olduğunu ve ikisinin de beyzbol şapkası giydiğini belirtti.
34 yaşındaki şarkıcının hırsızlara, çaldıkları köpeklerini vermeleri halinde yarım milyon dolar teklif ettiği belirtildi. Lady Gaga bir süredir İtalya’da bulunuyor. Roma sokaklarında görüntülenen Lady Gaga, koyulaştırdığı saçları, ilginç maskesi ve güneş gözlüğüne rağmen tanındı ve paparazzilerin objektifinden kaçamadı.
Lady Gaga’nın köpekleriyle fotoğraflar…Kaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.