Lady Gaga ve Jennifer Lopez’in yemin töreni stiliLady Gaga ve Jennifer Lopez'in yemin töreni stili

Lady Gaga ve Jennifer Lopez, Biden-Harris yemin törenine yıldız gücü getirdi. İki şarkıcı da moda ikonu temasına ayak uydurdu.

Çarşamba günü Joe Biden ve Kamala Harris’in yemin etmesinden önce Lady Gaga, milli marşı söylemek için Kongre’de sahneye çıktı. Independent Türkçe’nin haberine göre; popstar bu etkinlik için seçimini Daniel Roseberry’nin kırmızı, uzun, tam boy bir balo eteği ve lacivert bir üstten oluşan Schiaparelli Haute Couture kıyafetinden yana kullandı.
Eşsiz görünüş, büyük boy ve altın bir güvercin broşu, örgülü bir topuz ve altın mikrofonla tamamlandı.
Chromatica parçasını seslediren şarkıcının görünümü, sosyal medyada neredeyse anında Açlık Oyunları (The Hunger Games) serisiyle kıyaslanmasına yol açtı. Birçok kişi, filmlerde görülen kıyafetlerin Lady Gaga’ya ilham kaynağı olduğunu öne sürdü.
Jennifer Lopez ise, This Land Is Your Land (Bu Topraklar Senin Toprakların) ve America the Beautiful (Güzel Amerika) dahil, vatanseverlik temalı çeşitli şarkılar seslendirdiği performansı için Lady Gaga’nın kıyafetiyle eşit ölçüde benzersiz ve tamamen beyaz bir elbise tercih etti.
Yemin töreninde sahne alan Lopez, hepsinin Chanel ürünü olduğu belirtilen yüksek yakalı ve ipek fırfırlı beyaz bir bluz, beyaz payetli bir pantolon ve ayak bileği hizasında beyaz tüvit ceket tercih etti.
51 yaşındaki yıldız, görünüşünü beyaz bir şapka ve beyaz eldivenlerin yanı sıra Fashioniasta’ya göre yine Chanel üretimi olan çoklu inci bilezik ve küpelerle ve de alt alta dizilmiş kemerlerle tamamladı. Lopez’in kıyafeti sosyal medyada ağırlıklı olarak olumlu tepki aldı, seyirciler şarkıcının görünümünü ve performansını övgüyle karşıladı.
Yemin töreninde Lady Gaga’dan Amerikan ulusal marşı / Haber Detay- Tıkla Oku
ABD’de yemin töreni kutlamasına Katy Perry damga vurdu / Haber Detay- Tıkla OkuKaynak Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.