1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. La Casa De Papel 3. sezon tarihi açıklandı!

La Casa De Papel 3. sezon tarihi açıklandı!

Netflix içinde fazlaca yoğun alaka bulan dizilerden birisi olan La Casa De Papel, pek çok kişi tarafından heyecanla umut ediliyor. İkinci sezonun arkasından fanatiklerine kısa bir süre veda eden dizi, çok yakında yeni bölümleriyle geri dönecek. La Casa De Papel 3. Sezon tarihi belirtildi!

La Casa De Papel 3. Sürem tarihi açıklandı!

Netflix Türkiye toplumsal medya hesaplarından yapmış olduğu açıklamayla birlikte, La Casa De Papel üçüncü sezon tarihi ile alakalı da bilgi verdi. ‘Kusursuz bir ekip. İmkansız bir vazife. La Casa De Papel 3. Kısım 19 Temmuz‘da yalnızca Netflix’te’ açıklamasıyla birlikte, yeni sezona ilişik fragmanı yayınlanan Netflix Türkiye, dizinin fanatikleri için de sevindirici bir müjde vermiş oldu.

la-casa-de-papel-ucuncu-sezon-tarihi-aciklandi-768x491

La Casa De Papel 3. Sezon zamanı

Yeni sezonda hayranları neler bekliyor?
Karakterlerin isimlerinin şehir adlarından oluştuğu İspanyol dizi, ülkemizde oldukca sevildi. Hatta, bu durumun farkında olan Netflix Türkiye, İstanbul konulu La Casa De Papel fragmanı yayınlayarak ülkemizdeki seyircilere bir jest yapmıştı.

İlgili Yazı

2019’da Yapımcısını Havalara Uçurmuş En Çok Hasılat Yapan 15 Film

Bu kapsamda kısa zaman içerisinde vatanımızda en çok izlenen yabancı dizilerden birisi haline gelen efsanevi diziye, yeni sezonda bir Türk oyuncunun dahil olacağı açıklanmıştı. Yapımcılar 2-3 kısımda yer alacak olan İstanbul isimli oyuncu için, Nesrin Cavadzade‘yi tercih etmişlerdi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Habermi.net

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir.

Yorum Yap

Yorumunuz minimum 20 karakter olmalıdır.
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun, dilersen