Kylie Jenner’ın kızı Stormi 800 dolarlık çantasıyla gündemdeKylie Jenner'ın kızı Stormi 800 dolarlık çantasıyla gündemde

Kylie Jenner tarafından sık sık sosyal medyada yer bulan ve neredeyse annesi kadar ünlü olan Stormi, 800 dolarlık (6 bin TL) çantasıyla gündemde.

23 yaşındaki Kylie Jenner, Travis Scot ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Stormi Webster’ın bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Jenner paylaşımına “Bebeğim yakında üç yaşına giriyor ve anne pek iyi hissetmiyor” diye yazdı. Jenner bu şekilde kızının bu kadar çabuk büyümesinden duyduğu şaşkınlığı da gözler önüne serdi.
Kylie Jenner’ın paylaşımında minik Stormi’nin elindeki mavi çanta en çok dikkat çeken ayrıntı oldu.
Stormi’nin elindeki bu çanta ünlü bir moda markası Prada imzasını taşıyor ve fiyatı da 800 dolar yani yaklaşık 6 bin 100 TL.
Bu son olarak annesiyle birlikte Vogue kapağında yer alan  Stormi’nin ilk kez gündeme gelişi değil. Annesi tarafından sık sık sosyal medyada yer bulan ve neredeyse annesi kadar ünlü olan Stormi aldığı hediyelerle daha önce de konuşuldu.
Jenner’ın, “Ev okulunun ilk günü” notuyla paylaştığı fotoğrafta, Stormi’nin Fransız lüks moda markası Hermes tasarımı sırt çantası dikkat çekti. Bu yaştaki bir çocuğun 12 bin dolar (72 bin TL) değerindeki çanta kullanması uzun süre tartışıldı.
Büyükanne Kris Jenner, Stormi’ye geçen Noel’de gerçek boyutlarda iki katlı oyun evi hediye etti. İçinde mobilyalar, mutfak ve balkon gibi detaylar olan oyun evi günlerce konuşuldu.
Yine Noel’de kızının parmağında elmas yüzük bulunan fotoğrafını “Stormi en güzel Noel hediyesini aldı” notuyla Instagram hesabının hikayeler bölümünde paylaşan Kylie Jenner eleştiri oklarının hedefi oldu. Birçok kullanıcı küçücük bir kıza bu kadara pahalı hediye alınmayacağını konusunda birleşti.
2019 MET Gala’da giydiği eflatun elbisenin aynısını Cadılar Bayramı nedeniyle kızı Stormi’ye giydiren Jenner, bir de saçına kendi saç rengiyle aynı peruk takarken eline de simli bir çanta tutuşturdu. Küçük bir çocuğa bu şekilde yetişkin kostümleri giydirdiği için eleştiri yağmuruna tutulan Jenner’ın, çocuğunu sürekli kendi reklamını yapmak için kullandığı ve onu sürekli psikolojisini bozacak durumlara maruz bıraktığı uzun süre tartışıldı.
Jenner’ın kızı Stormi’nin 1. doğum günü için düzenlediği 1 milyon dolarlık parti de uzun süre gündemde kaldı.Source link

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.